بی حجاب‌های شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم متدینند هم انقلابی!

روزنامه همشهری نوشت: بی حجاب های شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم متدینند، هم انقلابی و هم در مسیر حق، البته با اندکی خطا.

بی حجاب‌های شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم متدینند هم انقلابی!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، روزنامه همشهری نوشته است:

سوپرانقلابی‌های پشیمان و ضدانقلاب و برانداز برای آنکه اصل راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن و حضور خیره‌کننده مردم در آن به حاشیه برود، باز هم به حاشیه‌سازی پرداختند و حضور تنی چند از دختران و زنان شل‌حجاب یا بدحجاب را بهانه کردند تا ادعا کنند نظام در حوزه حجاب دچار «استاندارد دوگانه» است.

همه ما نمونه‌های زیادی دیده یا شنیده‌ایم که طرف خلافکار است، اما در آستانه ‌ماه محرم دهانش را آب می‌کشد و به هیئت حسینی پا می‌گذارد. ممکن است -خدای ناکرده- باز به خلاف خود برگردد، اما ما از خود شخص اعراض نمی‌کنیم و به اعمال خطایش اعتراض داریم تا معلوم شود که خطایش به‌هیچ‌وجه مجاز یا مباح نیست.

اما خود او آدم حق‌محور و متدینی است با مقادیری گناه و اشتباه. ممکن است خانمی اهل روضه، مسجد و مستحبات - باز هم خدای ناکرده - اهل غیبت هم باشد که گناهی کبیره و از زنا هم بدتر است، اما هیچ‌گاه به این زن مؤمنه به چشم یک زن ناسالم نگاه نمی‌کنیم؛ او هم یک فرد متدین و متشرع است با مقادیری اشتباه و خطا. در اینجا هم ما معاذالله مجوز گناه کبیره غیبت را صادر نکرده‌ایم!

ت ت
کدخبر: 201006 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها