وکیل حمید بقایی:

رگ‌های مغز بقایی پاره شدند

وکیل حمید بقایی می‌گوید: پزشکی قانونی گفته که بقایی باید جهت درمان بیرون از زندان باشد چرا که وضعیت جسمی‌ او بسیار بحرانی است. 

رگ‌های مغز بقایی پاره شدند
بیشتر بخوانید:

مهران عبدالله‌پور، وکیل حمید بقایی، درباره آخرین وضعیت حمید بقایی و زمان بازگشت او به زندان، به خبرنگار سیاسی مُنیبان گفت: بقایی با تجویز پزشکی قانونی بیرون است. در حقیقت پزشکی قانونی گفته که بقایی باید جهت درمان بیرون از زندان باشد چرا که وضعیت جسمی‌ او بسیار بحرانی است. 

او در واکنش به اینکه منظور از وضعیت جسمی بحرانی بقایی این است که او در ICU و بخش مراقبت‌های ویژه بستری است؟ تصریح کرد: فعلاً کبد، کلیه‌ها، گوارش و همچنین دو رگ مغز بقایی به شدت آسیب دیده و پاره شده و شرایط جسمی‌اش به خاطر اعتصاب غذاهایی که داشته، بسیار بحرانی است. پزشکی قانونی تشخیص داده که بقایی حتماً باید تحت معالجه پزشک در بیمارستان قرار داشته باشد بر همین اساس او مرتب به بیمارستان مراجعه می‌کند و هر دو، سه هفته یک بار بستری می‌شود. 

عبدالله‌پور در رابطه با زمان برگشت بقایی به زندان خاطرنشان کرد: بقایی نمی‌تواند به زندان برگردد به این معنی که طبق قانون نمی‌توانند او را به زندان  گردانند چون برای بقایی خطر جانی وجود دارد. 

وکیل بقایی در پایان در خصوص پرونده شکایت روزنامه شرق از موکلش یادآور شد: پرونده مربوط به روزنامه شرق مصالحه و حل شد. 

ت ت
کدخبر: 65923 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها