استقلالی ها دلواپس استعفای مجیدی!

بازیکنان استقلال در تمرین می‌گویند هر لحظه امکان دارد مجیدی استعفا بدهد و عده‌ای هم می‌گویند اگر او به الهلال ببازد، برکنار می‌شود.

استقلالی ها دلواپس استعفای مجیدی!
بیشتر بخوانید:

در روزهایی که مدیرعامل استقلال زهمچنان درگیر بیماری کروناست، فرهاد مجیدی با چرخشی ۱۸۰ درجه ای نسبت به مصاحبه قبلی خود علیه اسپانسر باشگاه موضع گرفت و البته کنایه‌هایی هم به مدیریت زد. او حتی مدعی شد اسپانسر با همراهی عده‌ای می‌خواهد مربی جدیدی برای استقلال بیاورد.

از طرفی یکی از پولدارهای استقلال گفته من ۱۳ میلیارد به مجیدی داده ام و باز هم می‌دهم. در همین حال محمد تقوی پیشکسوت استقلال از آن طرف دنیا علیه فرهاد جبهه گرفته و می‌گوید عده‌ای صفحات هواداری را ۶۰۰ میلیون خریده اند تا به من فحش بدهند. درچنین فضایی استقلال هنوز نتوانسته خرید بزرگی انجام بدهد و تازه چند مهره کلیدی خود را هم از دست داده است.

بازیکنان استقلال در تمرین می‌گویند هر لحظه امکان دارد مجیدی استعفا بدهد و عده‌ای هم می‌گویند اگر او به الهلال ببازد، برکنار می‌شود. جالب این که شایعه رفتن احمد مددی هم شنیده می‌شود و خلاصه هوای استقلال در آستانه بازی با الهلال کاملا ابری است و تقریبا می‌توان گفت هیچ خبر مثبت و امیدوارکننده ای از این باشگاه بیرون نمی‌آید.

حتی اعلام شد که یکی از خریدهای جدید این تیم یعنی ابوالفضل جلالی مصدوم است و بازی با الهلال را از دست می‌دهد. شیمبا هم هنوز به ایران نیامده واصلا معلوم نیست استقلالی شود و احتمالا استقلال باید با همان قاسمی‌نژاد و البته سبحان خاقانی و آرمان رمضانی در فاز هجومی برای بازی با الهلال آماده شود!

از مدتها قبل کاملا مشخص بود که اختلافات مجیدی با مدیریت و اسپانسر بیشتر از آن است که حتی به طور موقت حل و فصل شود و حالا شاهد همان روندی هستیم که در ماههای گذشته هم در تیم پرطرفدار استقلال شاهدش بودیم.

در این میان هواداران واقعی استقلال به شدت نگران آینده تیمشان و بازی با الهلال هستند و خوب می‌دانند که با این بازیکنان امسال هم خبری از جام وموفقیت نخواهد بود.

این استقلال حتی اگر موفق به شکست دادن الهلال شود در ادامه راه مشکلات بسیار زیادی خواهد داشت به خصوص اگرباز هم شاهد تغییر سرمربی باشیم.

 

ت ت
کدخبر: 36710 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها