هافبک محبوب قلعه نویی جای دعوت نشدگان تیم ملی را گرفت

محمد قربانی در تیم ملی ایران چنان درخشید که توانست جایگاه ثابتی در دو مسابقه پیاپی به خود اختصاص دهد.

هافبک محبوب قلعه نویی جای دعوت نشدگان تیم ملی را گرفت

به گزارش منیبان ؛ امیر قلعه‌نویی در دو مسابقه دور برگشت تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل ترکمنستان و هنگ‌کنگ یک تغییر جالب توجه در خط میانی انجام داده و محمد قربانی را در جمع نفرات منتخب خود قرار داده که احتمال می‌رود این بازیکن 23 ساله فردا هم در بن مهره‌های اصلی برابر ازبکستان باشد.

محمد قربانی پس از اینکه لژیونر شد، بیشتر از قبل مورد توجه قلعه‌نویی قرار گرفت و در فروردین‌ماه اولین بازی ملی خود را با حضور در ترکیب تجربه کرد و برابر هنگ‌کنگ نیز به طور کامل در زمین حضور داشت تا مشخص شود توانسته مهره قابل اتکایی در میانه میدان برای سرمربی تیم ملی باشد.

lqhdbq2e

قربانی در دیدار برگشت مقابل ترکمنستان همراه با سعید عزت‌اللهی در میانه میدان به میدان رفت، اما در مسابقه با هنگ‌کنگ تنها هافبک دفاعی تیم ملی ایران به حساب می‌آمد و شماره پیراهن 6 را هم تصاحب کرده بود که جلب توجه زیادی داشت.

در شرایطی که احمد نوراللهی به اردوی تیم ملی دعوت نمی‌شود و روزبه چشمی نیز برای دومین بار متوالی نامش را در جمع نفرات حاضر در اردوی ایران نمی‌بیند، محمد قربانی توانسته جلوتر از آنها به فهرست و ترکیب برسد و جزء مهره‌های محبوب قلعه‌نویی باشد.

 

ت ت
کدخبر: 219749 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها