پشت پرده جدایی آل کثیر از پرسپولیس چه بود؟

رضا درویش علت نپیوستن عیسی آل‌کثیر به پریپولیس را بیان کرد.

پشت پرده جدایی آل کثیر از پرسپولیس چه بود؟

به گزارش منیبان ؛ با توجه به درخواست ژوزه مورایس، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و پیگیری‌های هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه، عیسی آل‌کثیر قرارداد خود را به عنوان بازیکن آزاد برای ۲ فصل با سپاهان امضا کرد. این در حالی بود که خیلی‌ها به ویژه هواداران پرسپولیس، تصور می‌کردند عیسی آل‌کثیر با توجه به اوج گرفتن مجدد در این تیم و ارتباط صمیمانه با یحیی گل محمدی ماندنی شود.

عیسی، میلاد، سعید و گئورگی در صدر لیست تمدیدی‌ها

یحیی گل محمدی بلافاصله پس از اتمام مسابقات لیگ برتر، لیست بازیکنان مورد نظرش برای تمدید را در اختیار باشگاه پرسپولیس گذاشت. در لیتس اولیه عیسی آل‌کثیر، سعید صادقی، میلاد سرلک و گئورگی گولسیانی دیده می‌شدند و امید عالیشاه از قلم افتاد. البته یحیی گل محمدی بلافاصله امید عالیشاه کاپیتان تیمش را نیز در لیست تمدیدی‌ها قرار داد.تغییر مدیربرنامه عیسی توسط آل‌کثیر

مدیربرنامه‌های سعید صادقی و عیسی آل‌کثیر مشترک بود و براین اساس باشگاه پرسپولیس اطمینان داشت که مهاجم خوزستانی قراردادش را تمدید خواهد کرد. از قضا عیسی آل‌کثیر با این مدیربرنامه آبش در یک جوی نرفته و یکی از مشهورترین ایجنت‌های ایرانی (بخوانید آقای س) را به عنوان مدیربرنامه‌های خود انتخاب کرد. مدیربرنامه‌ای که به یک کلام بودن و تخفیف ندادن بابت بازیکنان خودش در فوتبال مشهور است!

با مدیربرنامه‌هایم تماس بگیرید!

رضا درویش به خواست یحیی گل محمدی در چند نوبت تلاش کرد که با عیسی آل‌کثیر تماس تلفنی برقرار کند، اما این بازیکن این تماس‌ها را بی پاسخ می‌گذاشت! با توجه به رفتار‌های مشابه عیسی آل‌کثیر در نیم فصل سال گذشته، باز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امیدوار بود، این مهاجم کارکشته بار دیگر به دفتر باشگاه رفته و با این تیم قراردادش را تمدید کند، اما ظاهرا این مرتبه با گذشته فرق می‌کرد. مدیربرنامه‌های جدید عیسی آل‌کثیر برخلاف قبلی‌ها اهل تخفیف و کوتاه آمدن نبود! آل‌کثیر هم از همین طریق به پرسپولیسی‌ها پیغام داد که فقط با مدیربرنامه‌هایم باید هماهنگ کنید و من فقط نظر او را خواهم پذیرفت.

۳۰ میلیارد تومان می‌خواهم

ظاهرا مذاکرات رضا درویش با مدیربرنامه‌های عیسی آل‌کثیر ادامه پیدا کرد و آقای "س" خواستار رقم ۳۰ میلیارد تومانی برای یک فصل شد. رقمی‌که مخالفت باشگاه پرسپولیس را به دنبال داشت و همین موضوع نیز به اطلاع عیسی آل‌کثیر رسید. باشگاه پرسپولیس با توجه به ستاره‌های ملی پوش و تأثیرگذاری که دارد، نمی‌توانست با این رقم موافقت کند و بار دیگر به مدیربرنامه‌های عیسی آل‌کثیر این موضوع را یادآوری و درخواست تخفیف کرد که با مخالفت روبرو شد!

اولتیماتوم یحیی

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که اعتقاد زیادی به سبک بازی عیسی آل‌کثیر دارد به باشگاه اعلام کرد، فقط ۴۸ ساعت دیگر منتظر امضای این مهاجم خواهد ماند. سرمربی پرسپولیس از باشگاه خواست این موضوع را به اطلاع عیسی آل‌کثیر و مدیربرنامه‌هایش برساند که تصمیم نهایی خود را گرفته و او را نیز مطلع کنند.

تماس‌هایی که بی پاسخ ماند

ماجرای اولتیماتوم ۴۸ ساعتی یحیی گل محمدی از طریق مدیربرنامه‌های عیسی آل‌کثیر به گوش این مهاجم رسید. عیسی آل‌کثیر نیز ظاهرا از این موضوع نارحت شده و دیگر برای همیشه از دسترس پرسپولیسی‌ها خارج شد! او به هیچ یک از تماس‌های باشگاه پرسپولیس پاسخ نداده و تصمیم گرفت ادامه فوتبالش را در تیم سپاهان اصفهان سپری کند.

اتحاد هواداران پرسپولیس و سپاهان علیه عیسی

در این سال‌های اخیر، دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان رقابت شدیدی داشته اند که این موضوع به هواداران دو تیم نیز سرایت کرده است. طرفداران پرسپولیس و سپاهان، اما در معدود دفعاتی که با یکدیگر متحد شده اند مربوط به عیسی آل‌کثیر است! پرسپولیسی‌ها به شدت از این جدایی دلخور شده و به عیسی آل‌کثیر حمله کردند و سپاهانی‌ها نیز از این خرید جدید تیم خود رضایت نشان ندادند!

ت ت
کدخبر: 218894 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها