ضدحال دیشب صدا و سیما برای استقلالی‌ها ! +ویدئو

دیدار استقلال با گل‌گهر از شبکه سوم سیما پخش شد و نحوه پوشش این دیدار از تلویزیون صدای هواداران استقلال را در آورد.

ضدحال دیشب صدا و سیما برای استقلالی‌ها ! +ویدئو

به گزارش منیبان ؛ دیشب تیم استقلال در هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف گل‌گهر رفت و در دیداری سخت و نفس‌گیر با یک گل از سد نماینده شهر سیرجان گذشت تا ماراتن قهرمانی با پرسپولیس همچنان ادامه داشته باشد.

 

دیدار آبی‌ها با گل‌گهر از شبکه سوم سیما پخش شد و نحوه پوشش این دیدار از تلویزیون صدای هواداران استقلال را در آورد. یکی از نکاتی که باعث ناراحتی هواداران استقلال شد پخش لحظه‌ای دیدارهای سایر تیم‌ها در حین پخش بازی استقلال بود طوری‌که صحنه گل استقلال زمانی ثبت شد که تلویزیون در حال پخش لحظاتی از بازی پرسپولیس و شمس آذر بود و همین امر باعث شد آبی‌ها به خوبی گل روزبه چشمی به تیم سیرجانی را نبینند.

هواداران استقلال معتقد بودند سایر بازی‌ها از شبکه ورزش و شبکه‌های استانی پخش می‌شود و هواداران سایر تیم‌ها می‌توانند بازی تیم مورد علاقه خود را از جای دیگر ببینند و نیاز نیست در پخش بازی استقلال اخلال ایجاد شود. انتقادی که به نظر منطقی و درست به نظر می‌رسد و باید برای آینده مورد توجه مدیران صداوسیما قرار بگیرد. 

محمد حیرانی، خبرنگار استقلالی در این رابطه نوشت: بازی پرسپولیس را شبکه ورزش بدون یک فریم خدشه مستقیم پوشش داد، اما هوادار ‎استقلال مجبور بود همزمان با بازی تیمش، تمام تصاویر مربوط و نامربوط را در قاب دوم شبکه سه ببیند، چون سادیسم کارگردان تلویزیونی عود کرده بود! حرفه‌ای بودن مدتهاست در تلویزیون گم شده.

 

 

ت ت
کدخبر: 217924 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها