جلوه : ما بی غیرت نیستیم!

مهدی جلوه مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران پس از باخت سوم تیم صحبت های مهمی بیان کرد.

جلوه : ما بی غیرت نیستیم!

به گزارش منیبان ؛ تیم ملی ایران در سومین دیدار خود در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد یکشنبه، ششم خرداد به مصاف کوبا رفت و با حساب سه بر یک ۲۵ بر ۲۰، ۱۴ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ شکست خورد.

مهدی جلوه پس از این دیدار برابر کوبا اظهار کرد: تیم کوبا به جز هررا، بازیکن پشت خط زن خود با تمام بازیکنانش به این تورنمنت آمده است. همانطور که ما به پیروزی در همه مسابقات برای گرفتن سهمیه المپیک احتیاج داریم، کوبا نیز چنین شرایطی دارد. در حال حاضر شرایط کوبا در جدول خیلی بهتر از ماست. خارج از بحث دو بازی قبلی تلاش کردیم که اول با حال خوب بازی کنیم و بعد هم بتوانیم روند بازی را به نفع خودمان تغییر دهیم.

وی ادامه داد: تا یک بخش از بازی به خواسته‌هایی که داشتیم رسیدیم اما از یک جا به بعد نتوانستیم آنطور که می‌خواهیم والیبال بازی کنیم. تمرکزمان را از دست دادیم ولی باز هم جای هیچگونه عذر و توجیهی وجود ندارد. حس می‌کنم ما همه توانمان را به کار می‌گیریم اما نیاز به با هم بودن و اتحاد بیشتر داریم. امیدوارم این مسئله را در آخرین بازی مقابل آرژانتین نشان دهیم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران در پایان افزود: همه بازیکنان برای حال خوب مردم و اینکه والیبال ایران به روزهای خوب برگردد، اینجا هستند و مردم مطمئن باشند که کسی اینجا کم‌غیرتی نمی‌کند و کم نمی‌گذارد. امیدوارم با پیروزی مقابل آرژانتین حال خوب را به مردم برگردانیم و قول می‌دهم که تمام تلاشمان را انجام دهیم.

ت ت
کدخبر: 217265 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها