نکونام باید حرف هایش را مستند کند /دلیل توقف استقلال مشخص شد

محمد مومنی گفت : استقلال اگر پیروزی می‌خواهد باید تغییراتی را در خط حمله خود ایجاد کند .

نکونام باید حرف هایش را مستند کند /دلیل توقف استقلال مشخص شد

به گزارش منیبان ؛ تیم‌های فوتبال استقلال تهران و نساجی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز جمعه ۴ خرداد رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا آبی‌ها دو امتیاز مهم خارج از خانه را از دست دهند.

محمد مؤمنی کارشناس فوتبال در رابطه با عملکرد استقلال در این بازی اظهار داشت: بازی استقلال به مانند دیدارهای گذشته بود و تفاوتی در آن ایجاد نشده بود. بازیکنان استقلال برابر نساجی بسیار محتاطانه بازی می‌کردند و بیشتر به دنبال این بودند که ابتدا گل دریافت نکنند و پس از آن به گل دست یابند.

تاکتیک استقلال همین است که می بینیم

او در خصوص اُفت استقلال در بازی‌های اخیر تصریح کرد: عملکرد استقلال همین است که می‌بینیم و تغییر در آن برای بازی با نساجی ایجاد نشده بود، کادر فنی نساجی بسیار خوب استقلال را آنالیز کرده بود و از کناره‌ها اجازه سانتر به بازیکنان استقلال نمی‌دادند و تیم در ایجاد تاکتیک جدید به مشکل خورده بود و بازیکنان نمی‌توانستند توپ را به خوبی رو به جلو هدایت کنند البته نباید از قضاوت داور هم به راحتی عبور کنیم به نظرم در یک صحنه می‌توانست برای استقلال پنالتی اعلام کند که این کار را انجام نداد.

نمی‌شود کسی را متهم کرد

مؤمنی در رابطه با اظهارات پس از بازی جواد نکونام سرمربی تیم استقلال که در آن علیه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و بیژن حیدری صحبت کرده بود، گفت: هر صحبتی که از سمت هر فردی مطرح می‌شود باید مستند باشد و نمی‌شود حرفی را علیه کسی بیان کرد. در فوتبال امروز باید با همه افراد تعامل خوب برقرار کنیم تا به مشکل نخوریم و نباید بی خود و بی جهت یکدیگر را متهم کنیم.

او افزود: شاید نواقصی در خودمان وجود داشته باشد و با اظهارات چنین صحبت‌هایی از نقص‌های خودمان شانه خاله کرده‌ایم. بهتر است در دو هفته باقی مانده تمام فکر و هدفمان را برای کسب ۶ امتیاز باقی مانده بگذاریم.

ممکن است صدر جدول باز هم تغییر کند

مؤمنی در خصوص بازی بعدی استقلال برابر گل گهر سیرجان گفت: به نظرم دیدار با گل گهر سخت‌تر از مصاف با نساجی است. استقلال اگر پیروزی می‌خواهد باید تغییراتی را در خط حمله خود ایجاد کند تا با موقعیت‌های بیشتری رو به رو شویم. البته پرسپولیس هم کار راحتی ندارد و همان طور که این تیم در هفته‌های اخیر به دنبال امتیاز از دست دادن استقلال بود ممکن است بار دیگر صدر جدول دچار تغییراتی شود و ما باید امید خود را حفظ کنیم چون هنوز چیزی به پایان نرسیده است و استقلال کماکان شانس قهرمانی دارد.

ت ت
کدخبر: 217130 تاریخ انتشار
منبع مهر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها