تعهدی که رونالدو به جورجینا دارد حتی بعد از طلاق! /لقب اسطوره فوتبال در کودکی فاش شد

جزئیات توافق مخفیانه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز فاش شده است!

تعهدی که رونالدو به جورجینا دارد حتی بعد از طلاق! /لقب اسطوره فوتبال در کودکی فاش شد

به گزارش منیبان ؛ اکنون با فاش شدن جزئیات قرارداد محرمانه میان رونالدو و جورجینا می‌دانیم در صورت جدایی این زوج دارایی‌هایشان چه خواهد شد!

جزئیات توافق مخفیانه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز فاش شده است!

یک هفته نامه تلویزیونی پرتغالی در گزارشی مدعی شده است که بین کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز قراردادی محرمانه وجود دارد.

بر طبق این توافق که این زوج در صورت جدا شدن، دارایی و املاکشان را نصف و با یکدیگر به اشتراک خواهند گذاشت!

این قرارداد پس از به دنیا آمدن آلانا مارتینا، اولین دختر بیولوژیکی رودریگز و رونالدو منعقد شده است. گمان می‌رود خورخه مندس، مدیر برنامه‌های سابق رونالدو، تمام مراحل قرارداد را طوری تنظیم کرده است که رونالدو و جورجینا هر دو از آن سود بردند.

در صورت جدایی خانه این زوج در مادرید نیز به رودریگز تعلق خواهد گرفت! جورجینا همچنین تا پایان عمر ماهانه 100000 یورو کمک هزینه زندگی دریافت خواهد کرد.

با این حال این شروط به مرور زمان و با ادامه رشد خانواده آن‌ها، به ویژه پس از تولد آخرین فرزندشان، بلا ازمرالدا، تغییر کرده است.

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز در سال 2016 رابطه عاشقانه خود را آغاز کردند. این زوج اکنون پنج فرزند دارند که دو فرزند از آن‌ها فرزندان بیولوژیکی رودریگز هستند.

رونالدو

دالرس آویرو ادعا کرده که کریستیانو رونالدو در طول دوران فوتبال خود القاب متفاوتی داشته که یکی از آنها «بچه گریه‌رو» بوده است.

«زنبور کوچک» نیز یکی دیگر از القاب رونالدو بوده است اما واکنش احساسی وی به شکست تیم ملی فوتبال پرتغال در یورو 2004 موجب شده تا لقب پسر بچه گریه رو برای وی انتخاب شود.

مادر رونالدو در این مورد به کلارین گفت:‌ کریستیانو در آن روزها به نام پسر پچه گریه رو شناخته می‌شد. زمانی که هم‌تیمی‌های کریستانو به وی پاس نمی‌دادند او گریه می‌کرد. زمانی هم که سایرین فرصت‌های گلزنی را از دست می‌دادند و یا آنطور که باید بازی نمی‌کردند، او باز هم گریه می‌کرد.

ت ت
کدخبر: 215717 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها