تصویری که خیال نکونام را راحت کرد !

آرمین سهرابیان با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، آماده بازی در دیدار حساس با نساجی خواهد بود.

تصویری که خیال نکونام را راحت کرد !

به گزارش منیبان ؛ در شرایطی که همه انتظار داشتند تا آرمین سهرابیان یکی از مدافعان اصلی استقلال در دیدار برابر شمس آذر باشد، اما با اعلام ترکیب آبی پوشان مشخص شد که این بازیکن دچار مصدومیت شده و بازی با نماینده قزوین را از دست داده است. خود او نیز در مصاحبه پایان بازی اعلام کرد که تا دوازده روز دیگر به میادین باز خواهد گشت.

دوازده روزی که سهرابیان از آن صحبت می‌کرد، بسیار طولانی‌تر شده و حالا ۲۹ روز است که این بازیکن نتوانسته برای آبی‌ها به میدان برود. نام این بازیکن در دو دیدار برابر تراکتور و ذوب آهن وارد لیست تیم نشد تا اینکه بالاخره طلسم او برابر فولاد شکسته شد و از روی نیمکت، شاهد پیروزی تیمش بود.

نکونام که مرادمند را نیز به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و سلیمی نیز با دماغ شکسته بازی کرده بود و سیلوا نیز به تازگی آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته بود، ناچار شد تا برای اینکه روی دیگر مدافع تیمش ریسک نکند، از حامدی فر در پست مدافع راست استفاده کند تا آرمین به آمادگی کامل بازگردد.

این تصویر، خیال نکونام را راحت می‌کنداما حالا این بازیکن دوران نقاهت را سپری کرده و آماده حضور در میدان است. مدافع گلزن استقلال به خوبی برای بازی حساس برابر نساجی آماده شده و در صورت صلاحدید نکونام و کادرفنی، می‌تواند در قائمشهر به میدان برود تا بخشی از نگرانی‌های سرمربی جوان آبی‌ها رفع شود.

 

coten25w

ت ت
کدخبر: 215544 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها