تلاش برای کاهش محکومیت فوتبالیست تعرض کننده در یک زندان مخوف+عکس

وکیل روبینیو بازیکن سابق من سیتی در تلاش است تا محکومیت 9 ساله وی را به نصف کاهش دهد.

تلاش برای کاهش محکومیت فوتبالیست تعرض کننده در یک زندان مخوف+عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛  روبینیو، بازیکن سابق من‌سیتی، کمتر از دو ماه از دوران محکومیت ۹ ساله خود را در زندان جهنمی فوق‌امنیتی ترممبه در نزدیکی سائوپائولو گذراند و در تلاش است تا مدت زمان زندان خود را به نصف کاهش دهد. این ملی‌پوش سابق برزیلی که دارایی خالص او ۶۰ میلیون پوند تخمین زده می‌شود، در سال ۲۰۱۳ به همراه پنج مرد دیگر به تجاوز جنسی به یک زن آلبانیایی در یک باشگاه محکوم شد، و به زندان افتاد.

او از ماه مارس گذراندن دوران محکومیت خود را آغاز کرد و مجبور شد در یک سلول کوچک ۸ متر مربعی با برخی از بدنام‌ترین قاتلان و متجاوزین برزیلی زندگی کند. اما به گزارش نشریه سان، وکیل او ماریو روسی واله در تلاش است تا او را در کمتر از دو سال از زندان خارج کند با این استدلال که تجاوز گروهی او طبق قوانین برزیل باید یک طبقه‌بندی استاندارد داشته باشد و نباید مشمول اشد مجازات شود.

334778

اگر درخواست تجدید نظر او پذیرفته شود، روبینیو می‌تواند به جای سه سال و هفت ماه فقط یک سال و هشت ماه در یک زندان فوق امنیتی بگذراند و پس از آن قادر خواهد بود در طول روز در خارج از زندان به کار یا تحصیل بپردازد.

دادگاه عالی برزیل حکم داد که مهاجم سابق میلان، رئال مادرید و منچسترسیتی باید دوران محکومیت تجاوز جنسی در ایتالیا در سال ۲۰۱۷ را در وطنش سپری کند،  و از آن زمان به زندان فوق امنیتی ترممبه منتقل شد. ایتالیا حکم بازداشت روبینیو را صادر کرد، اما ستاره سابق لیگ برتر که در سائوپائولو زندگی می‌کرد موفق شد به مدت ۷ سال از زندان فرار کند.

زندان ترممبه به دلیل نگهداری از مجرمان سطح بالا از جمله قاتلان و متجاوزان به شدت بدنام است. گفته می‌شود سلول او تنها یک تخت یک نفره، یک سینک کوچک و یک توالت تعبیه شده در کف دارد. هر روز چهار وعده غذایی به او داده می‌شود؛ اولین وعده در ساعت ۶ صبح و آخرین در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر. اما روبینیو اکنون اجازه دارد با سایر زندانیان در فعالیت‌های فیزیکی شرکت کند و به تازگی در مسابقات فوتبال درون زندان حضور یافت.

ت ت
کدخبر: 215138 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها