فوتبالیست ایرانی به دنبال تابعیت آمریکا

طبق اخبار اعلامی توسط رسانه‌های آمریکایی این احتمال وجود دارد تا ظهیر الاسلام به تیم المپیک آمریکا دعوت شود.

فوتبالیست ایرانی به دنبال تابعیت آمریکا

به گزارش منیبان ؛  در شرایطی که لیگ بلژیک به مرحله پایانی خودش رسیده، استعدادیاب‌ها با دقت بیشتری بازی‌های این لیگ را دنبال کنند و اکنون نام کاوه ظهیر السلام مهاجم ایرانی-آمریکایی سنت ترویدن بار دیگر بر سر زبان‌ها افتاده و یک رسانه بلژیکی نزدیک به این باشگاه اعلام کرد در دیدار روز گذشته این تیم مقابل مچلن در ورزشگاه حضور داشتند تا شاهد پیروزی ۲ بر یک زردپوشان در این بازی باشند.

کاوه در بازی دیروز روی ۲ گل تیمش اثرگذاری خاصی نداشت و در دقیقه ۷۳ تعویض شد اما باعث شده تا نمایندگان یک باشگاه فرانسوی درباره شرایط این مهاجم ۲۱ ساله پرس و جو کنند.

ظهیر

 

او در این فصل ۶ گل در ۲۷ بازی به ثمر رساند و این احتمال وجود دارد که در طی ۲ فصل اینده به یک تیم در پنج لیگ معتبر اروپا برسد. البته از آن سمت لازم به ذکر است برخی از رسانه‌های آمریکایی فعال در X (توئیتر سابق) پیام‌هایی درباره صحبت مارکو میتروویچ سرمربی تیم زیر ۲۳ سال آمریکا برای دعوت ظهیرالاسلام به اردوی تیم المپیک این تیم در مسابقات پاریس ۲۰۲۴ داشته تا شاید با این اتفاق او را به لیست بین المللی خود اضافه کنند و مسئله تابعیت کاوه، مسیر جدیدی پیدا کند.

ت ت
کدخبر: 215100 تاریخ انتشار
منبع برترین ها
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها