گل پرسپولیس محاسبه نشد و حذف شدند

پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس به مصاف هم رفتند .

گل پرسپولیس محاسبه نشد و حذف شدند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛  تیم‌های فوتبال 10نفره پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال روز سه شنبه در زمین چمن مصنوعی میلان واقع در خیابان جیحون به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی آبی‌ها و صعود آنها به مرحله بعد همراه شد.

این بازی از مرحله یک هشتم تورنمنتی که زیر نظر شهرداری تهران برگزار می‌شود در رده سنی 55 تا 70 سال برگزار شد که استقلال با پیروزی سه بر یک به مرحله بعد صعود کرد.

در این  بازی نفراتی مثل رضا نعلچگر، محمدرضا شکورزاده ،هاشم حیدری، بهروز پرورش خواه، نادر فریادشیران ،خسرو پارسا و ... به میدان ر فتند و در ترکیب پرسپولیس هم بازیکنانی مثل حمید درخشان ، مرتضی فنونی زاده، سعید نعیم آبادی ، منوچهر عبدالله نژاد ، حشن شیرمحمدی ، بهروز سلطانی و ... بازی کردند.

a15acd2c-3d9c-4bb9-abb5-0e0bc1f1fdb2

در این مسابقه استقلال شرایط بهتری داشت و در نهایت با دو گل پرورش خواه و یک گل از هاشم حیدری  مقابل تک گل حسن شیرمحمدی پیروز شد.در عین حال تک گل پرسپولیس در شرایطی به ثمر رسید که بعد از این گل سوت پایان بازی به صدا درآمد و مشخص نشد این گل محسوب شده است یا خیر اما استقلالی ها دریافت این گل را نپذیرفتند و گفتند با نتیجه سه هیچ برنده شده اند.

پرسپولیسی ها در این بازی نفرات کافی و شاخصی در سنین مختلف برای مقابله با استقلال نداشتند و در عوض آبی ها با توپ پر به میدان آمده بودند و کیفیت بهتری هم ارائه کردند.

سرخ ها در حالی مغلوب حریف خود شدند که سال گذشته در فینال همین رقابت‌ها با دو گل رقیب سنتی را شکست داده و قهرمان شده بودند.

ت ت
کدخبر: 215074 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها