این خطا ، کار استقلال و پرسپولیس را تمام می‌کند

محمد برزگر پیشکسوت پرسپولیس درباره دو تیم استقلال و پرسپولیس مطالب مهمی بیان کرد.

این خطا ، کار استقلال و پرسپولیس را تمام می‌کند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛  محمد برزگر درباره کورس قهرمانی استقلال و پرسپولیس در فاصله اندک سه هفته مانده به پایان فصل جاری لیگ برتر گفت: من فکر می‌کنم زیبایی فوتبال در این فصل به مراتب بیشتر از قبل بوده است. وقتی تیم‌های پرطرفدار برای قهرمانی می‌جنگند باعث پویایی بیشتر جامعه فوتبالی هم می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تفاضل یک امتیازی این تیم با استقلال که در صدر جدول است افزود: یک امتیاز نمی‌تواند حاشیه امن خوبی برای قهرمانی استقلال باشد اما به هر حال فعلا این تیم در صدر جدول است و پرسپولیس چاره‌ای جز بردن در سه بازی و انتظار برای توقف استقلال ندارد.

برزگر

او درباره اینکه کدام تیم بازی‌های آسان‌تری دارد پاسخ داد: هر تیمی فکر کند بازی آسان دارد به رؤیای هواداران خود برای قهرمانی پایان داده است. مرگ آرزوهای یک تیم همین نگاه است که فکر کنند بازی آسان‌تری در چنین شرایطی نسبت به رقیب دارند. قطعا این درک در بین بازیکنان دو تیم هم وجود دارد و هیچ کدام حریف را ساده نمی‌گیرند.

برزگر در خصوص عملکرد اوسمار ویه را در پرسپولیس تاکید کرد: او باعث شد پرسپولیس در کورس قهرمانی بماند. سرمربیگری در تیمی چون پرسپولیس فقط آنالیز و تاکتیک نیست بلکه مدیریت بسیار بزرگی می‌خواهد که اوسمار نشان داد فعلا موفق بوده است چون کمترین حاشیه از این تیم به بیرون آمده و همه تیم روی یک هدف مشترک که قهرمانی است تمرکز دارند.

 

ت ت
کدخبر: 215061 تاریخ انتشار
منبع مهر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها