پشت پرده فساد در فوتبال / آپارتمان و سکه در ازای سهمیه لیگ!

مدیران پیشین یکی از باشگاه‌های صنعتی متهم به پرداخت رشوه برای گرفتن سهمیه لیگ هستند.

پشت پرده فساد در فوتبال / آپارتمان و سکه در ازای سهمیه لیگ!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛ در روزهای اخیر اخباری مبنی بر تشکیل پرونده برای برخی مدیران سرشناس فوتبال ایران به واسطه یک فساد بزرگ مالی منتشر شده که ظاهرا به دنبال بازداشت یکی از مدیران سابق تیم شهرستانی و اعترافات او رخ داده است.

پیگیری ها نشان می دهد ماجرا مربوط به یک تیم صنعتی است و مدیران وقت این باشگاه متهم هستند که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان مبلغ قابل توجهی به صورت سکه و دلار رشوه داده‌اند.

صحبت از پرداخت ۵۰۰ تا ۶۰۰ سکه، مبلغ قابل توجهی دلار و یک آپارتمان به میان آمده که پای برخی مدیران سرشناس فوتبال، برخی مدیران تیم های لیگ برتری و البته چند رسانه را نیز به این پرونده باز کرده است. ضمن اینکه سرمربی سابق این تیم شهرستانی نیز مورد اتهام واقع شده است.

فدراسیون فوتبال نیز در این زمینه بیانیه ای صادر و اعلام کرد: «منشاء مبارزه با فساد و تخلف احتمالی در حوزه فوتبال؛ فدراسیون است و همواره از بررسی هر گونه موضوعی که به سلامت فوتبال کمک می‌کند، استقبال کرده و خواهد کرد و با متخلفان احتمالی برخورد لازم در چارچوب قوانین ذیربط صورت می‌گیرد.»

نکته جالب اینکه مدیران وقت تیم مذکور با وجود اتهام تبانی و هزینه سنگین در نهایت هم به هدف خود نرسیدند و دست‌شان از سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کوتاه ماند با این حال رتبه خوبی در جدول کسب کردند.

باید دید شعار برخورد با مدیران تا چه حد جدی است چرا که از حداقل دو مدیر سرشناس فوتبال به عنوان متهم در این پرونده نام برده شده و در صورت اثبات اتهامات شاهد تغییرات مهم در فدراسیون فوتبال خواهیم بود.

ت ت
کدخبر: 214963 تاریخ انتشار
منبع تیتر کوتاه
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها