قرارداد اوسمار تمدید خواهد شد؟ /فرصت کم درویش برای تصمیم‌گیری

بحث تمدید قرارداد اوسمار لوس ویرا با وجود کنار رفتن از جام حذفی همچنان ادامه دارد.

قرارداد اوسمار تمدید خواهد شد؟ /فرصت کم درویش برای تصمیم‌گیری
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛  باشگاه پرسپولیس از حدود سه هفته قبل بحث تمدید قرارداد اوسمار لوس ویرا را کلید زد و حتی کنار رفتن از جام حذفی در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها باعث نشد تا مدیران این باشگاه از تصمیم خود عقب بنشینند.

در عین حال با وجود مصاحبه‌‌های برخی پیشکسوتان پرسپولیس مبنی بر اینکه مدیران باشگاه باید درباره تمدید قرارداد اوسمار عجله نکنند و این مهم منوط به قهرمانی و موفقیت در لیگ برتر باشد اما مدیران باشگاه در مواضع غیر رسمی خود گفتند تمدید با اوسمار ربطی به قهرمان شدن یا نشدن در لیگ برتر ندارد چرا که برای جانشینی او نه گزینه داخلی در دسترس دارند نه اینکه می‌توانند سراغ گزینه خارجی دیگری بروند.

با این حساب بعد از یک دور مذاکرات مقدماتی بین اوسمار و مدیران باشگاه پرسپولیس این اتفاق فعلا مسکوت مانده است چرا که حساسیت بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل اجازه انجام مذاکرات را نداد و به نظر می رسید تا فصل به پایان نرسد نیز این مذاکرات ادامه پیدا نکند. با این وجود فاصله ده روزه بازی با هوادار تا دیدار مقابل استقلال خوزستان فرصتی به وجود آورده که مذاکرات بین درویش و اوسمار ادامه پیدا کند که بعید نیست طی امروز و فردا جلساتی در این خصوص برگزار شود.

درویش از سوی هیات مدیره فعلی برای مذاکره و تمدید قرارداد با اوسمار اختیار تام  گرفته  و مجوز لازم  برای مذاکره و نهایی کردن قرارداد جدید با این مربی را در دست دارد اما اگر دست نجنباند این کار برایش سخت و شاید غیر ممکن شود. واقعیت اینکه  ترکیب هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به زودی دچار تغییرات کلی خواهد شد و 5 عضو جدید که نماینده کنسرسیوم بانکی به عنوان سهامدارعمده باشگاه شناخته می شوند  بعد از پایان فصل جاری در راس کار قرار خواهند گرفت و تصمیم سازی‌های کلان مثل انتخاب سرمربی باید از کانال آنها عبور کند.

در واقع حتی اگر رضا درویش در مسند کار و مدیرعامل باشگاه باقی بماند یا باید موافقت این هیات مدیره جدید را برای تمدید با اوسمار بگیرد یا اگر آنها به جمع بندی رسیدند که اوسمار نباشد و دنبال گزینه دیگری بروند باید طبق خواسته آنها عمل کند و عامل اجرای مصوبات هیات مدیره باشد. فعلا هیچ نماینده ای از کنسرسیوم بانکی به هیات مدیره اضافه نشده و درویش می تواند مذاکره با اوسمار را پیش برده و نهایی کند اما با حضور اولین نماینده و سپس تغییرات کلی اوضاع تغییر خواهد کرد.

ت ت
کدخبر: 214719 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها