درخشش ستاره‌های استقلال و پرسپولیس خجالت آور است!

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران انتقاد شدیدی از بازیکنان فوتبال ایران کرد.

درخشش ستاره‌های استقلال و پرسپولیس خجالت آور است!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛ درخشش ستاره‌های خارجی تیم‌های پرسپولیس و استقلال با واکنش بسیاری از پیشکسوت‌های دو تیم همراه شده و حالا ستاره سابق تیم ملی تحلیل تندی نسبت به این موضوع داشته است.

گزیده صحبت‌های اصغر شرفی  درباره لیگ برتر فوتبال ایران و کورس قهرمانی استقلال و پرسپولیس را در زیر بخوانید:

{درخشش ستاره‌های ازبک استقلال و پرسپولیس} اینکه بهترین بازیکنان لیگ ما نفراتی از ازبکستان هستند و استقلال و پرسپولیس روی کاکل آنها می چرخد برای فوتبال با ریشه ما خجالت‌آور است.

{سبک بازی بلانکو} بازیکنان داخلی فقط بلدند پول بگیرند. این بلانکو مثل بازیکنان قدیم است؛ مثل نفرات تیم پاس قدیم. راحت زمین نمی‌خورد و وقتی هم کتک می‌خورد سریع بلند می‌شود. بقیه اما انگار هنرپیشه و بدلکار هستند. فقط بلدند روی زمین غلت بخورند و داور را گول بزنند. زمان بازیگری ما در پاس برای بازیکن تیم مان افت داشت که زمین بخورد و برانکارد او را بیرون ببرند.

{خاطره بازی مقابل آشتیانی و پورحیدری} بازیکن اسبق تیم ملی ایران در ادامه اظهار کرد: دو خاطره دارم. اولی به مرحوم ابراهیم آشتیانی بر می‌گردد که در اردوهای ملی و یا بازی‌های پرسپولیس و پاس برابر هم بازی می‌کردیم. همیشه به من می‌گفت اصغر امروز کفش ۱۳ استوک می‌پوشی یا ۶ استوک؛ یعنی برای دعوا آمده‌ای؟ اگر من ۶ می‌پوشیدم او هم کفش ۶ استوک می‌پوشید. فوتبال مردانه بود. مرحوم پورحیدری هم خیلی با من برخورد داشت در زمین. من را می‌زد و من هم روی توپ بعدی محکم می‌رفتم روی پایش؛ بعد می‌گفت: اصغر من زدم و تو هم زدی حالا دیگه بیا فوتبال بازی کنیم.

{بازیکنان امروز} مثل کتک خورهای فیلم‌های فارسی هستند. تازه در دوره‌ای می‌خواهند داور را گول بزنند که ۱۰ تا دوربین فیلمبرداری می‌کند.

{پیش‌بینی قهرمان لیگ} پیشگو نیستم و نمی‌دانم استقلال قهرمان می‌شود یا پرسپولیس اما اگر یکی از آنها کوچکترین اشتباهی کند جام را از دست داده است.

 

ت ت
کدخبر: 214618 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها