ستاره پرسپولیس کفش طلا را پس زد!

عیسی در اولین مقطع حضورش در پرسپولیس در یازده بازی و 457 دقیقه حضور در زمین تنها سه گل در لیگ برتر زد.

ستاره پرسپولیس کفش طلا را پس زد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛  تیم هوادار به رکورد 28 کل در 72 بازی برای پرسپولیس رسید.او در این تعداد بازی 10 پاس گل هم داده تا با تاثیرگذاری در 38 گل تقریبا درهر دو بازی یا گل زده یا پاس گل داده باشد.

عیسی در اولین مقطع حضورش در پرسپولیس در یازده بازی و 457 دقیقه حضور در زمین تنها سه گل  در لیگ برتر زد.در مقطع بعدی او طی 12 مسابقه لیگ برتری  و 1032 دقیقه حضور در میدان زننده 4 گل تیمش بود.فصل قبل و در نیم فصل دوم که او از مصدومیت برگشت در 12 بازی 59 دقیقه در میدان بود که فقط یک گل( دربی برگشت)  به ثمر رساند اما  حالا و در نیم فصل دوم طی 897 دقیقه بازی برای پرسپولیس در لیگ طی یازده مسابقه 6 گل به ثمر رسانده است.

آل کثیر که در سپاهان هم 2 گل در نیم فصل نخست به ثمر رسانده بود حالا در جدول گلزنان 8 گله است  و شاید اگر از ابتدای فصل برای پرسپولیس بازی می کرد حالا می توانست با شهریار مغانلو برای کسب عنوان آقای گلی رقابت کند.

بهترین آمار گلزنی عیسی در لیگ برتر تا اینجا 12 گل زده با پیراهن صنعت نفت آبادان بوده که در 25 بازی و 1882 دقیقه حضورش در میدان این تعداد گل به ثمر رسانده است و  با این شرایط سخت نیست که تصور کنیم اگر همین دقایق را در پرسپولیس داشت 15 گل یا بیشتر در لیگ برتر به ثمر می رساند.

آل کثیر این فصل با پیراهن پرسپولیس سه گل نیز در جام حذفی به ثمر رساند و در مجموع طی 1087 دقیقه 9 گل به ثمر رسانده که آمار قابل قبولی برای یک مهاجم نوک در سطح پرسپولیس به حساب می آید.

h3daxevy

این سومین دبل او در پرسپولیس این فصل و پنجمینش در کل فصل بود. او با پیراهن سپاهان در نیم فصل اول مقابل صنعت نفت  و آلمالیق دبل کرد و با پرسپولیس در سه دیدار مقابل فولاد ، آلومینیوم اراک(حذفی) و هوادار موفق شد دو گل به ثمر برساند.

هر چند عیسی در همان نیمه نخست بازی با هوادار دو موقعیت ایده آل تقریبا تک به تک را از دست داد اما او مهاجمی است که معمولا این موقعیت ها را از دست نمی دهد و شاید چهره حیرتزده اش بعد از چیپ ناقصی که به حقیقی زد ناشی از همین اتفاق غیرمعمول باشد.

با این حال  عیسی ماموریت خود دراین مسابقه را به بهترین شکل ممکن تمام کرد.لمس توپ او در صحنه گل دوم پرسپولیس یک کلاس آموزشی فوق العاده برای مهاجمان جوان فوتبال ایران می تواند باشد. آل کثیر در نیمه نخست و در اولین موقعیت جدی پرسپولیس هم با پاس عرضی اورونوف چنین ضربه ای به توپ زد که حقیقی توپ را دفع کرد اما در دقیقه 72  تاچ استثنایی او جای واکنشی برای آرشا شکوری باقی نگذاشت.

عیسی در شرایطی آن ضربه را به توپ زد که رو به دانبال اسماعیلی فر سازنده گل بود و زاویه اش نسبت به دروازه مناسب به نظر نمی‌رسید اما با قسمتی از پای خود به شکل عجیبی توپ را لمس کرد تا تا توپ با شدت و جهت مناسب به سمت سقف دروازه برود و جای عکس العملی برای دروازه بان رقیب باقی نگذارد.

jlgvspup

این گل قطعا بهترین و فنی ترین گل آل کثیر در پیراهن پرسپولیس در فصل جاری بود تا او با این ضربه دو موقعیت از دست رفته نیمه نخست را جبران کند و نشان دهد در سخت ترین شرایط باید منتظر گل های استثنایی از او بود.

باید دید آل کثیر در سه بازی باقیمانده هم موفق به گلزنی برای پرسپولیس خواهد شد و می تواند در کسب یک جام دیگر نیز عنصر تعیین کننده‌ای باشد یا شرایط برایش طور دیگری پیش خواهد رفت.

 

ت ت
کدخبر: 214544 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها