تصمیم بزرگ برای باشگاه سرخ‌پوشان / پرسپولیس ستاره اش را می‌فروشد؟

درخشش اوستون اورونوف باعث شده او چند پیشنهاد خوب خارجی پیدا کند.

تصمیم بزرگ برای باشگاه سرخ‌پوشان / پرسپولیس ستاره اش را می‌فروشد؟
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛ اوستون اورونوف، ستاره ازبکستانی پرسپولیس از زمان حضورش در این تیم عملکرد درخشانی داشته و ۵ بار در لیگ برتر گل زده است.

به گزارش فرهیختگان، ستاره جوان پرسپولیس بعد از درخشش خیره‌کننده در این تیم مورد توجه دو تیم قطری و یک تیم چینی قرار گرفته است. این در شرایطی است که اورونوف یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و هواداران این تیم انتظار دارند قرارداد او برای چند سال دیگر تمدید شود. اتفاقی که شدنی نیست، از این جهت که این بازیکن برای پیشرفت و بهتر دیده شدن راهی پرسپولیس شده است.

در این میان ایجنت رسمی اورونوف در ازبکستان به دنبال ترانسفر او در همین تابستان است و تمایلی برای تمدید قرارداد او با پرسپولیس ندارد. پیشنهادهای رسیده به اورونوف از لحاظ مالی اصلا قابل قیاس با دستمزد او در پرسپولیس نیست و این مساله احتمال جدایی او در تابستان پیش رو را افزایش می‌دهد. از طرفی باشگاه پرسپولیس بدش نمی‌آید اورونوف را به قیمت خیلی خوب فروخته و درآمد بالایی هم کسب کند، اتفاقی که چند سالی است در باشگاه پرسپولیس رخ نداده است. در کل حفظ اورونوف برای فصل آینده کار بسیار سختی برای باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

 

ت ت
کدخبر: 214468 تاریخ انتشار
منبع خبر آنلاین
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام تیم قهرمان این فصل لیگ برتر می شود؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها