خط و نشان اوسمار: این قانون واقعا ناحق است!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که تیمش تا رسیدن به پایان لیگ بیست و سوم چهار دیدار حساس و مهم پیش رو دارد، گفت: از اهمیت بازی مهم و حساس مقابل تیم خوب هوادار اطلاع داریم.

خط و نشان اوسمار: این قانون واقعا ناحق است!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، اوسمار ویه را در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و هوادار در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال گفت: می‌دانیم بازی مهم و حساسی مقابل هوادار داریم. به آخرهای لیگ داریم می‌رسیم و چهار بازی حساس داریم. سه بازی سخت را پشت سر گذاشتیم. یک یار کمتر در هر بازی داشتیم که دیدارهای سختی بودند و احساسی هم بودند.

ویه را ادامه داد: حالا به چهار بازی آخر رسیدیم. با تمام سختی‌ها بازیکنانی داریم که خدا را شکر خیلی خوب خودشان را نشان دادند و موفق ظاهر شدند.

او با اشاره به عملکرد هوادار در نیم فصل دوم تاکید کرد: تیمی است که خیلی خوب بازی می‌کند هفت بازی آخرش را خیلی خوب بازی کرده است مخصوصا بازی آخر با ملوان که در شمال کشور بود. بازی در آنجا خیلی سخت است. آنها خوب بازی می‌کنند.

ویه را ادامه داد: بازی خوبی خواهیم داشت. زمین بازی طبق تصاویری که دیدیم نشان می‌دهد خیلی خوب است. هوادار تیم خوبی است که با سیستم‌های مختلف بازی می‌کند که امیدوارم بازی خوبی برای فردا باشد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در خصوص اخراج بازیکنان پرسپولیس گفت: نمی‌توان جلوی بازیکن را گرفت که رقابت نکند و درگیری فیزیکی برای تصاحب توپ نداشته باشد. قبول دارم گرفتن کارت باعث فشار روحی بازیکن می‌شود. تمام اعضای تیم که بر روی نیمکت هستند یا داخل زمین می‌روند دارند روی خودشان کار می‌کنند که بعضی شرایط خودشان را کنترل کنند و تحت فشار قرار نگیرند.

وی ادامه داد: به هر حال تمرکز ما روی بازی فردای خودمان است که کار استراتژیکی خودمان را انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره عدم استفاده از وحدت هنانوف بابت قانون استفاده از بازیکن خارجی که باید ۶۰ درصد بازی‌ها را به میدان می‌رفت، گفت: سوال خوبی است اما من نمی‌دانم قانون دقیقا چه چیزی در این باره می‌گوید.

او سپس با توضیح خبرنگاران درباره تعداد بازی‌هایی که یک بازیکن خارجی باید بازی می‌کرد اما هنانوف با وجود پیشنهادات در نیم فصل حفظ شد و درآمدزایی صورت نگرفت، تصریح کرد: من نمی‌دانم قانون چه می‌گوید. اگر اینچنین است واقعا ناحق است چون شاید بازیکن مصدوم بوده باشد و نتواند بازی کند. بازی‌های این فصل جه ربطی به فصل آینده دارد؟!

سرمربی پرسپولیس درباره مشکل گلزنی در فوتبال ایران و نگاه او به عنوان یک برزیلی گفت: این موضوع بستگی به تاکتیک و تکنیک مربی دارد. شاید در آن فصل بازیکن لازم ندارد. خیلی بستگی به بسته شدن لیست بازیکنان دارد که ابزارها را برای هر تاکتیکی داشته باشد.

ت ت
کدخبر: 214266 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها