حریف نهایی استقلال به لیگ شوک وارد می‌کند

سرمربی پیکان بعد از دیدار مقابل آلومینیوم اراک خبر از تغییرات در لیستش تیمش داد.

حریف نهایی استقلال به لیگ شوک وارد می‌کند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛ پیکانی‌‎ها بعد از درخشش در چند بازی پیاپی و شکست دادن سپاهان، ملوان و استقلال خوزستان، به یکباره دچار توقف در چند ایستگاه لیگ برتر شدند و امتیازات مهمی را از دست دادند.

رضا عنایتی، سرمربی خودروسازان، این موضوع را به بی‌انگیزگی بازیکنانش ربط داد و در کنفرانس‌های مطبوعاتی پس از دیدار مقابل شمس‌آذر قزوین و آلومینیوم از به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت. البته او هر دو شکست را پذیرفت، اما تلاش کرد تا با حرف‌هایش، به اعضای تیم شوک وارد کند.

نکته مهم صحبت‌های عنایتی پس از آخرین بازی مقابل مجتبی حسینی، ایجاد تغییرات تاکتیکی در ترکیب تیم بود. او به صراحت اعلام کرد امکان دارد در ادامه فصل از بازیکنان جوان و شایسته خود استفاده کند و این موضوع به معنای نیمکت‌نشینی بازیکنان باتجربه تیم است. اتفاقی که اگر رخ بدهد، سورپرایز واقعی برای همه اهالی لیگ برتر به حساب می‌آید.

عنایتی در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، 9 بازیکن زیر 23 را مقابل مس در رفسنجان به میدان فرستاد و نشان داد اهل ریسک است. اتفاقا در آن روز، جوانان پیکان عملکرد قابل توجهی داشتند و توانستند شاگردان رسول نویدکیا را در راه رسیدن به مرحله بعدی جان به لب کردند. حالا شاید عنایتی دوباره دست به کار بزرگی بزند و با استفاده از بازیکنان جوان مقابل ذوب‌آهن، شوک اساسی به لیگ برتر بدهد.

ت ت
کدخبر: 214054 تاریخ انتشار
منبع ورزش 3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها