نمایش خیره کننده‌ بازیکن جوان سپاهان به چشم مورایس آمد

عملکرد خیره کننده آریا یوسفی در مقابل تیم استقلال خوزستان وی را مورد توجه مورایس قرار داد.

نمایش خیره کننده‌ بازیکن جوان سپاهان به چشم مورایس آمد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛آریا یوسفی بازیکن جوان تیم سپاهان در بازی رفت مقابل استقلال خوزستان عملکرد خیره‌کننده‌ای داشت و از فرصتی که مورایس به او داده بود بهترین استفاده را کرد.

یوسفی از هفته هجدهم لیگ برتر فرصت حضور در زمین را پیدا نکرد، یوسفی در حالی که به یکی از بازیکنان مورد اعتماد مورایس تبدیل شده بود با مصدومیت بدموقعی که برای او ایجاد شد از ترکیب اصلی این تیم فاصله گرفت اما در بازی با استقلال ملاثانی مجدد به ترکیب این تیم بازگشت و در وقت‌های اضافه با ارسال خوبی که داشت زمینه‌ساز گل‌دوم سپاهان شد و این تیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

آریا یوسفی در بازی رفت مقابل استقلال خوزستان نمایش خیره کننده‌ای داشت و دو گل به ثمر رساند و یکی از گل‌های او با کات بیرون پا به ثمر رسید که توجه رسانه‌ها و فوتبال‌دوستان را به خودش جلب کرد.

او با توجه به اینکه در بازی با استقلال ملاثانی در زمین حضور پیدا کرد، احتمال این موضوع خواهد بود که به‌عنوان جانشین در بازی با استقلال خوزستان در میدان حضور  پیدا کند و با توجه به عملکرد فوق‌العاده‌ای که در بازی رفت داشت انگیزه‌های زیادی در این مسابقه خواهد داشت.

یوسفی در این فصل 4 گل و 3 پاس گل به نام خود ثبت کرده و یکی از جوان‌های موفق لیگ برتر بیست و سوم بود و باید دید در ادامه فصل می‌تواند جایگاه خود را در ترکیب سپاهان به دست آورد یا شرایط طور دیگری رقم خواهد خورد.

ت ت
کدخبر: 213460 تاریخ انتشار
منبع ورزش3
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها
   • رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران، گفت: قیمت کنونی هر کیلو سیب زمینی در میدان میوه و تره بار، بسته به کیفیت ۱۰ تا ۱۲ هزار…