غیبت بازیکنان والیبال اهمیتی ندارد ، کمبودی نداریم !

دبیر کمیته فنی فدراسیون والیبال اعلام کرد که نگران غیبت یا کمبود بازیکنان تیم ملی والیبال نیست.

غیبت بازیکنان والیبال اهمیتی ندارد ، کمبودی نداریم !

به گزارش منیبان ؛ دبیر کمیته فنی فدراسیون والیبال گفت: خوشبختانه روند بازیکن سازی در والیبال ایران، خوب است و من نگران غیبت یا کمبود بازیکنان نیستم.

مصطفی کارخانه در مورد وظایف کمیته فنی فدراسیون والیبال اظهار داشت: من معتقدم، کمیته فنی، بازوهای اجرایی رئیس فدراسیون در تصمیم گیری در مورد تیم‌های ملی هستند. در کمیته فنی در مورد تیم‌های ملی، تیم‌های ساحلی و تیم‌های زنان صحبت می‌شود. در واقع ما در کمیته فنی، دیکته می‌نویسیم و رئیس فدراسیون، آن را تصحیح می‌کند.

دبیر کمیته فنی فدراسیون والیبال ادامه داد: تقوی به عنوان رئیس فدراسیون، کارهای خود را بر اساس خرد جمعی پیش می‌برد و من امیدوارم که والیبال از حضور و فعالیت کمیته فنی سود ببرد. والیبال نیاز به اتحاد و همبستگی دارد تا شرایط این رشته پرطرفدار بهتر شود.

کارخانه در مورد حضور میلاد تقوی در راس فدراسیون والیبال تصریح کرد: تقوی با والیبال بیگانه نیست و ریاست هیئت مازندران و دبیری فدراسیون را در کارنامه دارد. او جوان و پرانرژی است و من شنیده‌ام تا نیمه شب هم مشغول کار است. با حضور او، خون تازه‌ای در رگ‌های والیبال تزریق شده است.

او افزود: شاید تیم ملی والیبال در شرایط خوبی نباشد ولی باید از ظرفیت‌های موجود استفاده کرد. در واقع، تقوی بدشانسی آورده که در شرایط فعلی، رئیس فدراسیون شده است که لیگ ملت‌هایی حساس در پیش و حضور تیم ملی در المپیک،‌ سخت شده است. اشتیاق و انرژی تقوی برای کار کردن، نوید روزهای خوبی را برای والیبال می‌دهد.

پیشکسوت والیبال ایران در مورد کیفیت اردوی تیم ملی با سرمربی برزیلی گفت: پائز، بسیار پر انرژی است و جسارت زیادی داشته که در این شرایط، هدایت تیم ایران را پذیرفته است. بازیکن‌ها همه تلاش خود را می‌کنند و حضور مربیانی مثل پیمان اکبری نیز کمک بزرگی به پائز می‌کند. 

او در مورد انصراف برخی بازیکنان مثل محمد موسوی از حضور در تیم ملی اظهار داشت: تعدادی از بازیکنان باتجربه در سال‌های آخر دوران بازیگری خود هستند و به همین خاطر ترجیح می‌دهند به دور از فشارهای تیم‌ ملی، روی فعالیت باشگاهی متمرکز شوند. برخی هم واقعا مصدوم هستند و نمی‌توانند در اردوها حاضر باشند.

کارخانه در پایان تصریح کرد: همه ما سرباز والیبال ایران هستیم و نباید فراموش کنیم که اگر پرچم والیبال باشد به سود همه ماست. خوشبختانه روند بازیکن سازی در والیبال ایران، خوب است و من نگران غیبت یا کمبود بازیکنان نیستم.

ت ت
کدخبر: 213441 تاریخ انتشار
منبع تسنیم
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها