محرومیت ابدی بازیکن استقلال به خاطر انتشار یک عکس ممنوعه! +عکس

حسین قدیانی با انتشار یادداشتی در مورد تصویری از رافائل سیلوا کنایه ای به جرایم و سختگیری های فدراسیون زد.

محرومیت ابدی بازیکن استقلال به خاطر انتشار یک عکس ممنوعه! +عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان ؛ حسین قدیانی با انتشار یادداشتی کنایه‌آمیز در مورد تصویری از رافائل سیلوا مدافع خارجی استقلال و همسرش که از تمرین استقلال در فضای مجازی پخش شده نوشت:

این تصویر دست کم ده میلیارد جریمه دارد

رافئل

با عرض سلام. همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، یک خانم در حاشیه‌ی تمرین استقلال، در حال بوسیدن دست بازیکن شماره‌ی نامأنوس پنجاه و پنج است. شاید بگویید آماندا همسر رافائل سیلوا است؛ پس این دست‌بوسی منافی عفت محسوب نمی‌شود. از قضا همین فکرها را کرده‌اید که وضع به این‌جا رسیده. حال تا بیش از این همه چیز را حمل بر صحت نکرده‌اید، چند نکته را برای‌تان سروش می‌کنم.

یک- سلمنا آماندا همسر شرعی و قانونی رافائل است اما آخر این چه گوشواره‌ای است که انداخته؟  برای هر گوش صد میلیون جریمه حساب کنیم، در این کسادی بازار برای خودش پولی می‌شود!

دو- آن طور که از عکس برمی‌آید، خانم آماندا نه فقط عینک دودی زده بلکه از فرق سر تا نوک پا سیاه پوشیده. اولاً سیاه‌نمایی از این واضح‌تر؟ ثانیاً از کجا معلوم همسر سیلوا با این پوشش نمی‌خواسته که در ماجراهای اخیر با مردم ایران هم‌دردی کند؟ 

سه- در عکس یک دختربچه دیده می‌شود که با این وجنات، همان بهتر از همین بچگی جریمه‌ش کنیم. شاید مسؤلین خودشان ندانند که دارند این دختر خردسال را دقیقاً به خاطر ارتکاب کدام جرم جریمه می‌کنند ولی دخترک که بزرگ‌تر شد، خودش می‌فهمد!

چهار- با احتساب سایه‌ی سیلوا روی شیشه عکس پنج تا مرد دارد که نامردها همه‌شان هم چهارچشمی به یک نقطه خیره شده‌اند.

پنج- به زعم من حتی کله‌ی کچل رافائل سیلوا هم تحریک‌آمیز محسوب می‌شود؛ البته هم برای مردها و هم‌تر برای زن‌ها! آخر این چه کله‌ای است؟

 

ت ت
کدخبر: 213430 تاریخ انتشار
منبع برترین ها
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها