خبر نگران کننده درباره مصدومیت بیرانوند

به نظر می‌رسد ماجرای مصدومیت دست بیرانوند جدی است و خطر از دست دادن بازی‌های بزرگ پیش رو، او پرسپولیس و را تهدید می‌کند.

خبر نگران کننده درباره مصدومیت بیرانوند
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، دیروز اخبار و شایعات مختلفی درباره مصدومیت علیرضا بیرانوند از ناحیه مچ دست منتشر شد که حالا پزشک تیم پرسپولیس آنها را تایید کرده است.  دکتر علیرضا حقیقت در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: علیرضا بیرانوند با توجه به آسیب‌دیدگی در جریان اردوی تیم ملی، برای ام‌آر‌آی اعزام شد و با توجه به جواب تصویربرداری، پزشکان متخصص درباره روند درمان وی تصمیم‌گیری خواهند کرد.

او ادامه داد: علیرضا بیرانوند در جریان اردوی اخیر تیم ملی دچار آسیب در ناحیه مچ دست شد. با توجه به تشخیص پزشکی، پس از آن در جریان اردوی تیم ملی، تحت بررسی پاراکلینیکی قرار گرفت.بیرانوند در بازگشت به تمرینات پرسپولیس همچنان به جهت احساس درد در ناحیه مچ دست ابراز ناراحتی داشت که به همین جهت برای تصویربرداری مجدد اعزام شد و با توجه به جواب ام‌آر‌آی، آسیب در ناحیه مچ مشاهده شده است. در این ارتباط فردا کمیسیون پزشکی برای او تشکیل می‌شود و پس از آن نتیجه را به اطلاع هواداران عزیز می‌رسانیم.

با این حساب به نظر می‌رسد احتمال اینکه بیرانوند در بازی‌های حساس پیش روی پرسپولیس غایب باشد وجود دارد هرچند باید میزان دقیق مصدومیت و نوع مداوای لازم برای دست آسیب دیده او مشخص شود تا بتوان درباره میزان دوری‌اش از مسابقات گمانه‌زنی دقیق‌تری داشت.

ت ت
کدخبر: 208114 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها