مدافع تراکتور بدجور از خجالت مورایس درآمد!

شجاع خلیل‌زاده می‌گوید تراکتور برتری‌اش را در زمین نشان داد و حق‌شان مقابل سپاهان برد بوده است.

مدافع تراکتور بدجور از خجالت مورایس درآمد!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، شجاع خلیل زاده بازیکن تیم تراکتور پس از بازی تیمش مقابل سپاهان گفت: همه ما بازیکنان تراکتور مدیون هوادارن تیم هستیم و دست تک تک‌شان را می‌بوسم. حیف شد و ۳ امتیاز حق ما بود. نیمه اول بازی پایاپای بود و نیمه دوم سپاهان اصلا دروازه ما را ندید.سپاهان تیم بزرگ و پر مهره‌ای است و جزء یکی دوتا تیم اول ایران است. ما سرتر بودیم بازیکنان سپاهان ریتم بازی را خراب و وقت کشی می‌کردند که سیستم مربی‌شان بود. خسته نباشید می‌گویم به سپاهان که آمدند و یک امتیاز گرفتند.

او درباره بازی در مقابل تیم سابقش و تنش‌های بین دو باشگاه گفت: من احترام زیادی برای مردم خوب اصفهان و تیم سپاهان قائلم ولی فوتبال است و این تنش‌ها پیش می‌آید و طبیعی است.

او جو امروز استادیوم را اینگونه ارزیابی کرد: این جو را نمی‌توانم تعریف کنم. این هواداری یک چیز عجیب و غریبی است. نه بی‌احترامی شد نه کسی فحاشی کرد و این به نظر من فرهنگ هواداری است. من احترام زیادی برای هوادارن دیگر تیم‌ها قائلم ولی بعضی از تیم‌ها باید از هواداران تیم تراکتور یاد بگیرند.

او تعداد تماشاچیانی که نتوانستند به ورزشگاه وارد شوند را بالای ۲۰۰۰۰ نفر تخمین زد و گفت: تبریز نیاز به یک استادیوم بزرگ‌تر دارد.

شجاع خلیل‌زاده درباره درگیری در بازی گفت: داور بازی من را سه کارته کرد در حالی که من اصلا نفهمیدم کی کارت گرفته‌ام. داور عزیز، آقای عرب براقی خیلی خوب داوری کرد ولی مقداری وقت اضافه بیشتر باید می‌گرفت.

خلیل‌زاده درباره تاثیر این یک امتیاز در هدف هر دو تیم گفت: هدف ما قهرمانی است و تیمی که امروز در زمین برای ۳ امتیاز تلاش می‌کرد تراکتور بود و همه هم دیدند. از نظر من ما حاکم مطلق زمین بودیم و باید بازی را می‌بریم. حیف شد که نشد ان‌شالله بازی بعدی را می‌بریم و خودمان را بالای جدول حفظ می‌کنیم.

 

ت ت
کدخبر: 208113 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها