هشدار به سرخابی‌ها برای دریافت مجوز حرفه‌ای

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ می‌گوید که زمان‌بندی دریافت مجوز حرفه‌ای تغییر نمی‌کند.

هشدار به سرخابی‌ها برای دریافت مجوز حرفه‌ای
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ، درباره تمدید مدت زمان بارگذاری مدارک تیم‌های لیگ برتر جهت دریافت مجوز حرفه‌ای به صحبت پرداخت و می‌گوید که این زمان‌بندی تغییر نمی‌کند.سهیل مهدی درخصوص این مراسم گفت: حضور در چنین مراسم‌هایی برای بزرگداشت مرام، مسلک و جایگاه شامخ این عزیزان، جزء وظایف ذاتی ماست. فقط با یک حضور می‌توانیم جایگاه والا، از خودگذشتگی و ایثار شهدا را نشان بدهیم. اینکه ما امروز با امنیت و آرامش در کشورمان زندگی می‌کنیم، مرهون خون شهداست.

وی درمورد آخرین وضعیت صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های لیگ برتر نیز گفت: این مبحث یک برنامه زمان‌بندی غیرقابل‌تغییر دارد. طبق تجربه‌ای که در سال‌های گذشته داشتم می‌دانم دوستان در کمیته مجوز و مصطفی زارعی تلاش می‌کنند باشگاه‌ها در زمان مقرر، مدارک خود را ارسال می‌کنند. امیدوارم این کار را هم انجام بدهند‌. از جزئیات اطلاعی ندارم اما می‌دانم زمان‌بندی غیر قابل تغییر است.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در واکنش به ادعای باشگاه‌های مبنی بر بارگذاری مدارکشان نیز گفت: در این حالت به بحث بررسی مدارک می‌رسیم و امیدوارم در این مرحله نیز مدارک، کفایت لازم را داشته باشند.

 

ت ت
کدخبر: 208018 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها