تصاویر درگیری مورایس با ستاره سپاهان

​مورایس در مصاف تدارکاتی شاگردانش مقابل تیم سپاهان ب رفتاری بحث‌برانگیز و جنجالی داشت.

تصاویر درگیری مورایس با ستاره سپاهان
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، ساعاتی پیش تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان ب رفت و در پایان شاگردان مورایس موفق شدند با نتیجه ۳ بر یک در این مسابقه تدارکاتی به برتری دست پیدا کنند.

یکی از اتفاقات بحث برانگیز این مسابقه جدال مورایس و فرشاد احمدزاده ۱۰ دقیقه پیش از پایان مسابقه بود که به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

بنابر روایت ورزش سه، احمدزاده که یکی از بازیکنان کلیدی سپاهان در فصل جاری به شمار می‌رود، به دلیل محرومیت شانس حضور در بازی حساس تیمش برابر تراکتور را در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل تیم سابقش ندارد و به همین دلیل مورایس برخلاف همیشه او را در جمع بازیکنان اصلی قرار نداده و به همین دلیل شماره ۱۰ سپاهان از دقیقه ۶۰ با تعویض تمام بازیکنان اصلی تیم در کنار بازیکنان جوان وارد ترکیب شد.

در یکی از صحنه‌های مسابقه فرشاد احمدزاده توپی را از دست داد که باعث عصبانیت مورایس شد و در ادامه بحث و جدلی که میان سرمربی تیم و شماره ۱۰ سپاهان ایجاد شد، سبب شد تا سرمربی پرتغالی سپاهان تصمیم به بیرون کشیدن بازیکن خود بکشد و ادامه مسابقه را شاگردانش با ۱۰ نفر دنبال کردند.

6010840 - Copy

در ادامه احمدزاده که از این تصمیم سرمربی سپاهان عصبانی شده بود، تصمیم گرفت روی نیمکت ننشیند و مستقیم راهی رختکن شد.

6010841

سپاهان در شرایطی روز پانزدهم فروردین ماه در تبریز به مصاف تراکتور می‌رود که فرشاد احمدزاده غایب بزرگ این تیم به شمار می‌رود. بنابراین باید منتظر ماند و دید که تنبیه مورایس درباره فرشاد احمدزاده به تعویض و بازی کردن با ۱۰ نفر محدود می‌شود یا در ادامه شاهد اعمال تنبیهات بیشتری از سوی مرد پرتغالی علیه شماره ۱۰ تیمش خواهیم بود.

ت ت
کدخبر: 207403 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها