نبیل باهویی ول کن استقلال نیست!

​مهاجم خارجی پرسپولیس اگرچه زمان کمی را در ایران و در جمع سرخ پوشان حضور داشت، اما در همین مدت زمان کم از ایران خاطرات خوبی را به دست آورده است.

نبیل باهویی ول کن استقلال نیست!
بیشتر بخوانید:

نبیل باهویی صحبت‌های جالبی را از زمان حضورش در پرسپولیس و تجربه حضورش در ایران مطرح کرد که صحبت‌های او را در زیر بخوانید:

پرسپولیس در نیم فصل دوم نفرات خوبی جذب کرده است. پدیده خوبی مثل ابوالفضل بابایی به پرسپولیس آمده است. این در حالی است که عبدالکریم حسن که در سال‌های نه چندان دور بهترین بازیکن آسیا شده و در حال حاضر هم شرایط خوبی در پرسپولیس دارد. ارونوف هم مهره بسیار با قابلیتی است و با حضور این مهره‌ها در کنار بازیکنان قدیمی پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود.

جدایی از پرسپولیس؟ توافق اولیه‌ای که ما با پرسپولیس داشتیم، این گونه بود. به هرحال همه چیز قرار نیست روی کاغذ بیاید. به هرصورت از روز اول این تصمیم گرفته شد. من دوست داشتم در پرسپولیس بمانم، اما فقط من تصمیم گیرنده نبودم. من تمام تلاشم را هم کار گرفتم که در پرسپولیس بهترین باشم. من معمولا پس از ۷-۸ بازی شرایط ایده آل می‌شود. این اتفاق زمانی که در هامبورگ بودم هم اتفاق افتاده بود. به هرحال از پرسپولیس جدا شدم تا لیست برای جذب بازیکن جدید برای این تیم باز شود و با کمک بازیکن جدید، پرسپولیس بتواند مسیرش را برای قهرمانی هموارتر کند.

بدون شک پرسپولیس در لیگ ایران قهرمان خواهد شد. در ایران فقط به حضور در پرسپولیس فکر می‌کنم. قبلا هم این مساله را گفته‌ام اگر قرار باشد دوباره به ایران بیایم، دوست دارم دوباره پیراهن این تیم را برتن کنم.

در این مدت که در پرسپولیس بودم متوجه شدم این تیم را مردم و هودارانش می‌چرخانند. اسم پرسپولیس اول از همه هوداران این تیم را به ذهن‌ها متبادر می‌کند. هواداران پرسپولیس با پیروزی این تیم خوشحال می‌شوند و با شکست آن ناراحت. هواداران پرسپولیس در ایران و آسیا بی نظیر هستند.

برای مردم ایران احترام زیادی قائل هستم و سال نو را به آن‌ها تبریک می‌گویم. دوست داشتم در زمان نوروز باستانی و عید ایرانی‌ها در ایران بودم و جشن‌های آن‌ها را از نزدیک می‌دیدم، اما قسمت نبود با این وجود در سال نو انرژی مثبتم را برای مردم ایران می‌فرستم و خوشحالم بخشی از زندگی‌ام را در کشور ایران و مردم با محبت آن‌ها گذراندم.

ت ت
کدخبر: 207358 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها