واکنش معاون وزیر به جلسه با جانشین درویش

شروین اسبقیان در مورد اتفاقات حال حاضر باشگاه پرسپولیس توضیح داد.

واکنش معاون وزیر به جلسه با جانشین درویش
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، شروین اسبقیان، معاون قهرمانی وزارت ورزش پس از برگزاری مجمع باشگاه پرسپولیس گفت: صورت‌های مالی بود که توسط حسابرس گزارش شد، مواردی که باید اصلاح بشود قرار شد که هیات مدیره در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام بدهند. مشکلات باشگاه توسط هیات مدیره مطرح شد. سازمان خصوصی سازی در این مجموعه کمک می‌کند. قطعا گزارش این مجمع به استحضار وزارت ورزش می‌رسد. هم باشگاه پرسپولیس و استقلال را حمایت می‌کند. دو عضو باشگاه آقای خبیری و حدادیان استعفا داده بودند که موافقت شد و به جای دو عضو سیدحسن طباطبایی جایگزین آقای خبیری شدند که رییس فدراسیون کاراته بودند. آقای ابراهیم شکوری هم به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره آمدند.

اسبقیان در مورد هزینه‌های دو باشگاه تهرانی گفت: باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال که هزینه‌های زیادی دارند، لازم هست که هزینه‌های‌شان تامین شود و قطعا باید مدیران‌شان تدابیر لازم را اتخاذ کنند و ماهم به عنوان وزارت ورزش حامی هستیم و نظارت هم می‌کنیم که مشکلات برطرف شود.

او در مورد بازگشت شکوری به باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: انتخاب آقای شکوری قطعا با مطالعه انجام شده و او سالها در فوتبال حضور داشته و اگر مواردی هم بوده، وزارت ورزش نظارتش را دارد و هرجا مشکلی پیش بیاید ورود خواهیم کرد.

او در واکنش به شایعات انتخاب جانشین برای درویش گفت: طبیعی است و اعضای هیات مدیره باید در خصوص آقای درویش تصمیم بگیرند و ما احترام می‌گذاریم. من به عنوان معاون قهرمانی جلسه آقای طاهری را از شما می‌شنوم. تصمیم گیری توسط مدیرعامل پرسپولیس توسط هیات مدیره انجام می‌شود.

او در مورد مشکل و بدهی مالیاتی پرسپولیس توضیح داد: مشکلات مالیاتی هم بحث شد و پیگیری می‌کنند. بخشی از آنها را پرداخت کردند و آقای دلبری گزارش خوبی دادند و تلاش می‌کنند که موضوع مالیات هم حل شود.

ت ت
کدخبر: 201031 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها