موضع متفاوت مشاور فنی قلعه‌نویی؛ در بازی با قطر دفاع‌مان پراشتباه بود

هومن افاضلی مشاور فنی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، درباره نمایش تیم ملی مقابل قطر توضیحاتی داده است.

موضع متفاوت مشاور فنی قلعه‌نویی؛ در بازی با قطر دفاع‌مان پراشتباه بود
بیشتر بخوانید:

به گزارش فوتبالی، پس از شکست تیم ملی ایران مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 کارشناسان و هواداران تیم ملی از عملکرد حط دفاعی تیم ملی ایران انتقادات زیادی کردند.اما امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری بعد از آن بازی نظر دیگری داشت. او به خبرنگاران گفته بود: «شما مقابل ژاپن از همه چیز تعریف کردید؛ در مسابقه‌ای که کوچک‌ترین فرصتی به حریف ندادیم. گل اول کمانه کرد و وارد دروازه شد. در گل سوم هم رامین رضاییان به اندازه یک سانتیمتر، آفساید را پُر کرد که ارتباطی به خط دفاعی ندارد. از خط دفاعی و ساختار دفاعی تیم ملی راضی هستم و به نظرم در این بازی گل‌هایی استثنائی دریافت کردیم.»

اما هومن افاضلی یکی از دستیاران و مشاوران امیر قلعه‌نویی در تیم ملی امروز در یک مصاحبه با دوربین برنامه ورزش و مردم در دوحه، درباره نمایش تیم ملی در بازی با قطر حرفی زد که کاملا با حرف قلعه‌نویی در تضاد بود.افاضلی درباره عملکرد دفاعی تیم ملی در بازی با قطر گفت: «ما در این بازی، در فاز دفاعی یک سری اشتباهات فردی داشتیم که بیش از روال عادی تیم‌مان بود.»

افاضلی که مشاور فنی امیر قلعه نویی و نزدیک‌ترین فرد به اوست به نوعی از از خط دفاعی تیم ملی در بازی با قطر انتقاد کرده است. البته شاید اگر قلعه نویی از خط دفاعی تعریف کرده به این دلیل بوده که در کنفرانس خبری بوده و زیر فشار قرار داشته است اما در هر حال همه می دانند که روی گل دوم قطر هم خط دفاعی تیم ملی مقصر بود. در کل عملکرد خط دفاعی تیم ملی در جام ملتهای آسیا، نمره قبولی نگرفت هر چند که خط جلوی تیم ملی آنقدر خوب بود که اشتباهات خط دفاعی تیم ملی جبران شود.

ت ت
کدخبر: 200571 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها