یامگا به استقلال آمد/ عکس با هاشمی نسب

حضور کوین یامگا در تمرین استقلال، امیدواری را به دل هواداران این تیم برگرداند.

یامگا به استقلال آمد/ عکس با هاشمی نسب
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مصدومیت شدید از ناحیه چشم در تمرینات سبب شد تا طی هفته‌های اخیر، تمام نگرانی هواداران استقلال، درخصوص آسیب‌دیدگی کوین یامگا باشد. بازیکن موثری که آینده فوتبالی‌اش در گرو موفقیت‌آمیز بودن عمل‌های جراحی بود و او به همین منظور، زیر تیغ پزشکان متخصص رفت.

cebe7703-63fe-49b5-8ab4-8c57b84ceafb

با وجود انجام عمل‌های متعدد از چشم یامگا، اما برخی اخبار ناامید کننده درخصوص وضعیت سلامتی او مخابره می‌شد. او حتی برای ادامه روند درمانش راهی پاریس شد ولی فورا به تهران بازگشت و اینگونه عنوان شد که پزشکان فرانسوی به وی اعلام کرده بودند وضعیت چشم او به حدی وخیم است که آنها قصد ریسک روی سلامتی او را ندارند.

به همین دلیل این بازیکن با توصیه پزشکان در پاریس، بلافاصله به ایران بازگشت تا روند درمان را زیر نظر کادرپزشکی در تهران از سر بگیرد که در نهایت او برای آخرین‌بار حدود هفت تا هشت ساعت زیر تیغ جراحان رفت و در نهایت اعلام شد که خوشبختانه این عمل او نیز با موفقیت تمام شده و چشم یامگا به نور واکنش نشان داده است.

این خبر امیدوارکننده‌ای بود که سبب شد تا هواداران استقلال و خود یامگا به بهبود وضعیت چشم این بازیکن با دید مثبت‌تری نگاه کنند و هر چند که او این فصل را به‌طور کامل از دست داده و ممکن است فصل بعد نیز غایب باشد، اما از همه این موارد مهم‌تر، وضعیت سلامت چشم ستاره فرانسوی است.

یامگا که پس از خبر خوشحال کننده پزشکان مبنی بر مثبت پیش رفتن روند درمان از بیمارستان مرخص شده بود، راهی محل تمرین استقلال شد و با مربیان و هم تیمی‌هایش دیدار داشت و به شدت مورد استقبال آنها قرار گرفت و تصاویری که از حضور ستاره فرانسوی منتشر شده، نشان دهنده میزان شدید نگرانی آبی‌ها بابت سلامتی این بازیکن است.

به هر شکل تمام هم و غم هواداران فوتبال در ایران، تسریع در بهبود چشم آسیب دیده یامگا و بازگشت کامل بینایی این بازیکن و سپس حضور او در میادین است تا این بازیکن خوش اخلاق و محبوب، یک بار دیگر و در سلامتی کامل بتواند در میادین حاضر شود.

ت ت
کدخبر: 200447 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها