فرهاد مجیدی: می‌خواهیم فینالیست شویم

سرمربی اتحاد کلباء از هواداران تیمش درخواست کرد که برای بازی امروز به استادیوم بیایند.

فرهاد مجیدی: می‌خواهیم فینالیست شویم
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان،  دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی، امروز میان تیم‌های اتحاد کلباء و العین برگزار می‌شود. شاگردان مجیدی در مسابقه رفت میزبان بوده و در پی کسب پیروزی در این مسابقه هستند.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی گفته بود: زمان استراحت خوبی برای تیم وجود داشت که در طی آن توانستیم روی برخی از جنبه‌ها تمرکز کنیم و برای بهبود آنها کار کنیم.

او ادامه داد: اردوی داخلی برگزار کردیم و کمپ داخلی داشتیم و اوضاع مثبت بود. چند بازی دوستانه انجام دادیم که برای تیم خوب بود.

مجیدی درخصوص این تورنمنت نیز گفت: مسابقات جام بانک اسلامی ابوظبی و مسابقات جام رئیس جمهور را جزء اولویت‌های تیم می‌دانیم و این رقابت‌ها برای ما بسیار مهم تلقی می‌شود که از طریق آن برای رسیدن به بالاترین مرحله ممکن تلاش می‌کنیم.

سرمربی کلباء اضافه کرد: می‌دانیم با تیم قدرتمندی روبرو خواهیم شد که یکی از بهترین تیم‌های لیگ محسوب می‌شود اما ما هم شانس داریم به فینال برسیم.

او اضافه کرد: بازی سختی خواهد بود ولی با تمرکز و بلندپروازی برای پیروزی وارد زمین مسابقه خواهیم شد.

مجیدی در پایان با دعوت از هواداران به استادیوم اضافه کرد: امیدوارم مردم شهرستان کلباء و هواداران تیم در استادیوم حضور داشته باشند و تیم را تشویق کنند زیرا حضور آنها پشتوانه بزرگی برای بازیکنان است و به آنها انگیزه زیادی در زمین می‌دهد.

ت ت
کدخبر: 200436 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها