اشک و بغض جلوی مصاحبه حاج‌صفی را گرفت!

کاپیتان تیم ملی ایران ناراحت‌ترین بازیکن در ورزشگاه الثمامه بود.

اشک و بغض جلوی مصاحبه حاج‌صفی را گرفت!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، احسان حاج صفی امید زیادی داشت جام قهرمانی آسیا را بالای سر ببرد، اما به‌خاطر شکست مقابل قطر در نیمه نهایی، این اتفاق تاریخی برای او رخ نداد تا ناراحت و غمگین به سمت رختکن ورزشگاه الثمامه دوحه برود و با چشمانی گریان در میکسدزون و در جمع خبرنگاران ایرانی حضور پیدا کند.حاج‌ صفی در پایان دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر با چهره‌ای غمگین و ناراحت عنوان کرد: یک روز خیلی خوب را داشتیم و موقعیت‌های خیلی زیادی به وجود آوردیم ولی توپ‌های آنها باید آنطور وارد دروازه شود، اما توپ‌های ما نباید به گل برسد. فقط می‌توانم بگویم شرمنده مردم شدیم.موقعیت‌های خیلی زیادی خلق کردیم. گل اول و گل سوم آنها باید به آن شکل به ثمر برسند ولی ضربات ما باید به تیرک، پای مدافعان و ... بخورد. امروز انگار یک چیزی بود که انگار توپ‌های ما نباید تبدیل به گل شوند.

کاپیتان تیم ملی ایران اضافه کرد: اگر در زمان یک بر صفر یا زمان یک بر یک، توپ‌های ما مثل موقعیت حسین کنعانی یا مهدی طارمی تبدیل به گل می‌شدند، نتیجه تغییر می‌کرد. در نیمه دوم هم موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی روز ما نبود.

احسان حاج صفی که توان حرف زدن نداشت، درباره از دست رفتن فرصت بالا بردن جام قهرمانی آسیا برای او عنوان کرد: حسرتی که هست و واقعا نمی‌توانم کلمه‌ای را بر زبان بیاورم. فقط می‌توانم بگویم شرمنده مردم ایران هستیم. دمشان گرم که ما را دعا کردند

مصاحبه حاج صفی با این جملات نیمه تمام ماند و او با گریه‌هایی که بند نمی‌آمد، میکسدزون ورزشگاه الثمامه را ترک کرد.

ت ت
کدخبر: 200298 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها