راه پیروزی ایران مقابل قطر فاش شد

سرمربی سرشناس قطری نقاط قوت تیم ملی فوتبال ایران در آستانه رویارویی با تیم ملی کشورش در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را گوشزد کرد.

راه پیروزی ایران مقابل قطر فاش شد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ عبدالله مبارک درباره دیدار فردای تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر که از ساعت 18:30 دقیقه در ورزشگاه الثمامه دوحه آغاز می‌شود به العربی الجدید گفت: ایران تیمی قدرتمند و باتجربه است که همین 4 ماه پیش تیم ملی قطر را زمانی که تحت هدایت کارلوس کی‌روش قرار داشت، شکست داد. ایران از نظر آمادگی بدنی تیمی متمایز است و بیشتر بازیکنانش در لیگ‌های خارجی بازی می‌کنند. آنها بازیکنانی حرفه‌ای و باتجربه هستند. هر چند در دیدار با سوریه مشکلاتی به خاطر زمان کم بازی کنار هم داشتند اما در نهایت با روحیه جنگندگی به ضربات پنالتی رسیدند و پیروز شدند.

عبدالله مبارک خاطرنشان کرد: ایران روی ضربات ایستگاهی، بازی بلند و عملکرد قدرتمندانه‌اش تکیه می‌کند. این تیم در خط حمله به وضوح خوب کار می‌کند و به لطف قدرت بدنی بالای بازیکنانش در دوئل‌های فردی موفق‌تر است؛ البته باید به بازیکنان تیم ملی قطر بابت بازگشت مهدی طارمی پس از پایان محرومیتش هشدار دهم. قطر با وجود قدرت بالای حریف در صورت ارائه بازی خوب در خط میانی، استفاده از ضدحمله‌ها و بهره بردن از فضاها می‌تواند به پیروزی برسد و فینالیست جام ملت‌های آسیا شود. لوپس به عنوان سرمربی تیم ملی قطر نباید فضایی را برای نفوذ بازیکنان ایران و تهدید دروازه مشعل برشم باقی بگذارد.

ت ت
کدخبر: 200082 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها