عزت اللهی:ازبکستان همیشه برای ما قابل احترام است

سعید عزت‌اللهی می‌گوید ازبکستان تیم قابل احترام و حریف بسیار دشواری خواهد بود.

عزت اللهی:ازبکستان همیشه برای ما قابل احترام است
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سعید عزت‌اللهی بازیکن تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از بازی با ازبکستان حضور یافت و در حالی که به عنوان بازیکن آنتونیو مانیکونه را همراهی می‌کرد، به سوالات پاسخ داد.او در ابتدای صحبت‌هایش گفت: دوست دارم به همه خبرنگاران سلام عرض کنم. آرزوی سلامتی برای آقای قلعه‌نویی دارم که باوجود کسالت تیم را تنها نگذاشتند و کنار ما بودند. این نقطه قوتی است برای تیم ملی که با روحیه همگی کنار هم هستیم.بعد از بازی با هنگ‌کنگ که دشواری خاص خود را داشت چون همیشه اولین بازی‌ها سخت هستند، مقابل ازبکستان بازی خواهیم کرد، تیمی که کاملا قابل احترام است و بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت. می‌دانیم قطعا بازی سخت و البته جذابی است. با همه توان برای جنگیدن و دفاع از نام ایران بازی خواهیم کرد.

عزت‌اللهی در مورد هم‌تیمی‌بودن با شومورودوف در رستوف عنوان کرد: اول از همه خوشحالم برای الدور [شومورودوف] که در چند سال اخیر پیشرفت خیلی خوبی داشته و قطعا در حال حاضر فکر می‌کنم یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ازبکستان و حتی آسیاست. از لحاظ شخصیتی هم بچه خیلی خوبی است و رابطه خیلی خوبی با یک‌دیگر داریم. فکر می‌کنم یکی از نقاط قوت ازبکستان، حضور مهاجمی باتجربه اوست اما مطمئنا ما هم تیم ملی ایران هستیم و ازبکستان را آنالیز کردیم و کادرفنی قطعا نقطه نظراتش را به بچه‌ها انتقال خواهد داد و ما هم با همه وجود سعی می‌کنیم نقطه نظرات تیم ملی را در زمین پیاده کنیم.

هافبک تیم ملی ایران در خصوص پیروزی متوالی ایران مقابل ازبکستان گفت: ما از زبان فوتبال صحبت می‌کنیم و به عنوان یک فوتبالی، ازبکستان همیشه تیم خوبی است. درست است ما آن‌‍ها را همیشه بردیم اما ازبکستان همیشه قابل احترام است چون تا آخرین لحظه می‌جنگد. مردم ازبکستان نباید فراموش کنند که ایران جزء بهترین تیم‌های آسیاست و آن‌ها مقابل یکی از بهترین تیم‌های آسیا باختند و این جای تعجب ندارد. ما همیشه ازبکستان را تمجید کردیم و در این مدت هم پیشرفت را در ازبکستان دیدیم.آن‌ها اکنون لژیونرهای خوبی دارند و این نشان می‌دهد فوتبال ازبکستان رو به پیشرفت است. برد و باخت در زمین، فاصله را هم همیشه کم می‌کند. ایران هم بازیکنان زیادی دارد که در خارج از کشور هستند و این تجربه به تیم ملی کمک می‌کند. قطعا همیشه تیم ملی ازبکستان برای ما قابل احترام است و باید با تمام توان مقابل آن‌ها قرار بگیریم.

ت ت
کدخبر: 187795 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها