سپاهان به زودی صدرنشین می‌شود!

شهریار مغانلو مهاجم تیم سپاهان با رفع آسیب دیدگی‌اش در بازی‌های گذشته تیمش برای دقایقی به زمین رفت.

سپاهان به زودی صدرنشین می‌شود!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شهریار مغانلو که تلاش می کند به ترکیب اصلی تیمش برگردد، با اشاره به پیروزی یک برصفر سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوبی بود، خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم. با توجه به اتفاقات رخ داده ۴ امتیاز از ما کم کردند. نیاز داشتیم سه امتیاز را از بازی با پرسپولیس برای خود کنیم. خوشبختانه این مهم اتفاق افتاد.

مغانلو درباره مصدومیتش گفت: آسیب دیدگی جزیی از فوتبال است اما در دوران مصدومیت وقتی می‌بینید تیم روند خوب خودش را حفظ کرده شاید کنار آمدن با درد مصدومیت بیشتر قابل حل باشد. خوشبختانه سپاهان این‌ روزها شرایط خوبی گرفته است و موفق شده است. در این بین همه بازیکنان در همه شرایط برای موفقیت تیم می جنگند. حالا چه در ترکیب اصلی باشند یا روی نیمکت بنشینند.شک نکنیدبه زودی سپاهان به صدر جدول بازمی‌گردد. عجله ای هم نداریم چراکه مطمئنیم این اتفاق در اینده نه چندان دور خواهد افتاد.

این مهاجم تیم سپاهان با اشاره به پیروزی ۹ گل در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: این نتایج نشان می دهد کم کم سپاهان به شرایط اصلی خودش برمی‌گردد. همان تیمی که هواداران انتظار دارند. از این به بعد هم محکم به جلو پیش می رویم تا امتیازی را از دست ندهیم. همه شرایط را هم می دانیم. سوای لیگ دنبال کسب نتایج لازم در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

مغانلو با اشاره به کار کردن زیر نظر مورایس اضافه کرد: تحت هر شرایطی مهم این است که تیم روند خوب خودش را حفظ کند. قطعا در موفقیت‌هایی که کسب می شود مربی یکی از اصلی ترین افرادی است که در آن نقش دارد. مورایس هم در بحث فنی و هم در ایجاد اتحاد تیمی که به ما کمک کرده است و ما همه تابع او هستیم. مورایس نشان داده چه مربی با کیفیتی است و ثابت کرده می تواند سپاهان را به جایگاهی برساند که هواداران انتظارش را دارند.

این مهاجم تیم سپاهان درباره اینکه با وجود ستاره های بزرگی مانند رونالدو، بنزما، نیمار و ... در تیم های عربستانی آیا می توان انتظار داشت تیمی مانند سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا موفق ظاهر شود گفت: مطمئنا می شود. ما امیدمان را از دست ندادیم. قطعا با غیرت بازیکنان ایرانی به فکر صعود به ممرحله بالاتر و حتی قهرمانی در آسیا هستیم.

ت ت
کدخبر: 187664 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها