آقای گل محمدی! وقت قهر و اعتصاب نیست

پیشکسوت پرسپولیس درباره اتفاقاتی که رخ داده و بیانیه‌ای که بازیکنان پرسپولیس علیه مدیرعامل باشگاه نوشتند، افزود: این کارها خودزنی است و نباید اصلاً کار به اینجا کشیده می‌شد.

آقای گل محمدی! وقت قهر و اعتصاب نیست
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ محمد برزگر در خصوص شرایط تیم پرسپولیس بعد از باخت سپاهان و حواشی ایجادشده در این باشگاه اظهار داشت: در چند بازی اخیر پرسپولیس نتایج خوبی نگرفت و هواداران و پیشکسوتان هم از این شرایط ناراحت هستند، اما به هر حال در فوتبال از این اتفاقات پیش می‌آید، هر چند که به نظرم الان وقت اعتصاب یا قهر کردن نبود. باید قبول کرد که مردم با این تیم زندگی می‌کنند و نتایج پرسپولیس روی زندگی آنها تأثیر می‌گذارد. از حالا دیگر نباید به این چیزها فکر کرد و فقط باید آماده بازی با النصر عربستان شد؛ چراکه به نظر من شرایط برابری با النصر نداریم. از نظر امکانات، شرایط مالی و روحی ـ روانی از النصر عقب هستیم، هر چند که ما ایرانی‌ها مرد روزهای سختی‌ایم و با غیرت و تعصب می‌توان کارهای بزرگی انجام داد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اعتصاب بازیکنان در روزهای قبل و قهر یحیی گل محمدی در یکی دو ماه گذشته و اینکه این اتفاقات چقدر در روند پرسپولیس تأثیر منفی می‌گذارد، خاطرنشان کرد: خود گل محمدی هم می‌داند الان وقت قهر یا اعتصاب نیست و اگر مشکلی هم وجود دارد، باید در فضای دوستانه آن را حل و فصل کرد. بازیکنان پرسپولیس بهترین‌های ایران هستند و مطمئنا بهترین تغذیه را هم دارند و حالا اگر یکی دو روز هم از نظر تغذیه شرایط مناسب نبود، نباید آن را رسانه‌ای می‌کردند. بازیکنان الان از نظر مالی شرایط خوبی دارند و اصلاً با زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم، شرایط‌شان یکسان نیست. ما هیچ علمی درباره تغذیه و بدنسازی نداشتیم، اما الان بازیکنان همگی مربی اختصاصی بدنسازی یا مشاور تغذیه دارند. ای‌کاش بازیکنان و کادر فنی سعه صدر بیشتری داشتند، چون حرفه‌ای هستند هر چند که ما نمی دانیم درون باشگاه چه خبر است و چه صحبت‌هایی رد و بدل شده، اما امیدوارم که این حواشی تمام شود و پیشکسوتان هم دیگر موضع منفی نسبت به گل محمدی نگیرند.

برزگر درباره اتفاقاتی که رخ داده و بیانیه‌ای که بازیکنان پرسپولیس علیه مدیرعامل باشگاه نوشتند، افزود: این کارها خودزنی است و نباید اصلاً کار به اینجا کشیده می‌شد. درویش مدیرعامل خوبی برای پرسپولیس بود، اما اینکه یک شبه از عرش به فرش برسید، یک داستان است و اینکه بازیکنان علیه مدیریت نامه بنویسند یک داستان دیگر است. من اگر جای رضا درویش بودم، همین امروز از پرسپولیس استعفا می‌دادم؛ چراکه وقتی زیرمجموعه این طور علیه مدیریت موضع می‌گیرد، نشان‌دهنده این است که مدیرعامل پایگاهی در این باشگاه ندارد و دیگر ماندنش به صلاح نیست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار هفته آینده این تیم مقابل النصر عربستان و اینکه چقدر شانس صعود برای پرسپولیس از این گروه قائل هستید، گفت: تعدادی از بازیکنان النصر به خصوص در خط حمله، جزو بهترین‌های دنیا هستند و کار با آنها سخت است، اما همان‌طور که گفتم چیزی دور از دسترس نیست. کار پرسپولیس در آسیا بسیار سخت است؛ چراکه همین النصر از نظر امکانات، روحی ـ‌ روانی، منابع مالی، امکانات و... از پرسپولیس بسیار جلوتر است. اما در طرف مقابل می‌بینیم که پرسپولیس انبوهی از مشکلات و ایرادات را دارد به‌طوری‌که بازیکن مدیرعامل را نمی‌خواهد، تیم تمرین نمی‌کند، بازیکنان اعتصاب می‌کنند، سرمربی قهر می‌کند، پول برای پرداخت به بازیکنان وجود ندارد و... که همه اینها چالش است و کار پرسپولیس را سخت می‌کند. امیدوارم بازیکنان پرسپولیس در روزهای باقیمانده از نظر ذهنی ریکاوری شوند و با ارائه یک بازی تاکتیکی مثل بازی با الدحیل قطر بتوانند نتیجه خوبی بگیرند. امیدوارم روز بازی، روز خوب پرسپولیس و روز بد النصر باشد.

ت ت
کدخبر: 187663 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها