شگفت‌زده‌ترین ستاره ملی پوش ایران را بشناسید

هافبک تیم ملی ایران از حضور دوباره در یک بازی ملی و پایان کارش بدون مصدومیت شگفت‌زده است.

شگفت‌زده‌ترین ستاره ملی پوش ایران را بشناسید
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان به نقل از همشهری آنلاین، امید ابراهیمی در بخشی از مصاحبه‌اش پس از دیدار ایران و هنگ‌کنگ درباره دعوت دوباره‌اش به تیم ملی توسط امیر قلعه‌نویی عنوان کرد: حضور در بازی‌های ملی همیشه برای من موجب افتخار است و وقتی هم به تیم ملی دعوت شدم، سعی کردم با تمام افتخار بیایم، عملکرد خوبی داشته باشم و به تیم کمک کنم.

او ادامه داد: امروز اولین بازی دور مقدماتی جام جهانی بود؛ همیشه مسابقات اول شرایط خاص خود را دارد ولی مهم‌ترین اتفاق این است که توانستیم سه امتیاز را بگیریم و به استقبال دیدار آینده مقابل ازبکستان برویم.

این ملی‌پوش ایران در خصوص غیبت در جام جهانی 2022 به دلیل آسیب‌دیدگی و بازگشت دوباره به تیم ملی ابراز کرد: امروز که از بازی بیرون آمدم، از درون خوشحالی خیلی خاصی داشتم چون آخرین بار که برای تیم ملی از زمین بیرون آمدم، اتفاق خیلی بدی برای من افتاد و قبل از جام جهانی مصدوم شدم. همه هم می‌دانند آن زمان شرایطم خیلی خوب بود و اگر به جام جهانی می‌رفتم، بازی می‌کردم. با این وجود خوشحال هستم که امروز سالم از زمین بیرون آمدم و پس از یک سال توانستم دوباره برای تیم ملی بازی کنم.

ابراهیمی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با حضور قلعه‌نویی هم‌دلی در تیم ملی بیشتر شده یا نه، اظهار کرد: بله 100 درصد. نیازی نیست من درباره آقای قلعه‌نویی صحبت کنم و کل فوتبال ایشان را می‌شناسند، چراکه حدود ۲۵ سال است که در فوتبال ایران هستند.

او یادآور شد: ارادات خاصی به ایشان دارم و همیشه گفته‌ام که مدیون امیرخان هستم و چه باشم و نباشم برای‌شان آرزوی موفقیت دارم. آقای قلعه‌نویی با توجه به تجربه و شخصیتی که دارد، تیم را یک‌دل کرده و بازیکنان هم دوست دارند که این هم‌دلی اتفاق خوبی برای تیم ملی در جام ملت‌ها رقم بزند.

ت ت
کدخبر: 187280 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها