مقدماتی جام جهانی/پیروزی پرگل تیم ملی

در نخستین مسابقه از مقدماتی جام جهانی 2026 تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هنگ کنگ به پیروزی رسید.

مقدماتی جام جهانی/پیروزی پرگل تیم ملی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین دیدار از مقدماتی جام جهنی 2026 از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 6 هزار نفر(طبق اعلام گوینده ورزشگاه) به مصاف تیم هنگ کنگ رفت که این مسابقه با نتیجه 4 برصفر به سود تیم ملی کشورمان به پایان رسید.

در نیمه اول شاهد فوتبالی یک طرفه و یک گله بودیم وهنگ کنگ تقریبا 7 بار موفق به عبور از نیمه زمین شد! در نیمه دوم هنگ کنگ نمایش بهتری داشت اما بازهم ملی پوشان کشورمان بودند که موقعیت های گلزنی زیادی خلق کردند هرچند تمامی این فرصت ها از دست رفت و بازیکنان یکی پس از دیگری فرصت سوزی کردند و حتی توپ را از دو قدمی نتوانستند وارد دروازه خالی هنگ کنگ کنند! تیم ملی فوتبال کشورمان روز 30 آبان در ازبکستان دومین مسابقه خود را مقابل تیم ملی این کشور انجام می دهد. 

داور: محمد نظمی نصرالدین( مالزی) 

کمک داوران: محمد بن‌خلیل، عارف بن عبدالراسید ( مالزی) 

کارت زرد: لام هین تینگ،یو تز نام( هنگ کنگ) شجاع خلیل زاده( ایران) 

کارت قرمز:-

گل: سردار آزمون ( دقیقه 12، 15) مهدی طارمی( دقیقه 87) رامین رضائیان( دقیقه 2+90) برای تیم ملی

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضاییان، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احسان حاج‌صفی، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش( از دقیقه 75 رضا اسدی)، محمد محبی( از دقیقه 70 مهدی ترابی) ، سامان قدوس( از دقیقه 70 امید ابراهیمی) ، مهدی طارمی (از دقیقه 2+90کریم انصاری فرد)، سردار آزمون (از دقیقه 2+90 حسین نژاد)

سرمربی: امیر قلعه نویی

ت ت
کدخبر: 187225 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها