تهمت سنگین به درویش؛ می خواهد یحیی را فراری دهد

حسین کلانی به جنجال‌های اخیر باشگاه پرسپولیس واکنش‌های بحث‌برانگیزی نشان داد.

تهمت سنگین به درویش؛ می خواهد یحیی را فراری دهد
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ حسین کلانی درباره غیبت کریم باقری که می‌توانست در این روزها به جمع شدن حواشی اطراف تیم کمک کند، گفت: خب اعضای کادر فنی با هم ‌دوره‌ای را سپری کرده بودند و یک تیم خوب بودند و با هم کار می‌کردند اما مسائلی به وجود آوردند تا ایشان را وادار به استعفا کردند یا کنار گذاشته شدند. همان‌طور که الآن به گل‌محمدی و افشین پیروانی فشار می‌آورند. پرسپولیس بهترین تیم ایران و پرهوادار آسیاست.حسین کلانی می‌گوید عده‌ای در فوتبال هستند که کسی آنها را نمی‌شناسد اما می‌توانند با تصمیمات خود روی دو باشگاه پرطرفدار تاثیر بگذارند. کلانی معتقد است این افراد حتی در انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه‌ها نیز به وزیر فشار می‌آورند و وزیر در انتخاب این نفرات نمی‌تواند دخالتی داشته باشد.  این روزها شرایط باشگاه پرطرفدار پرسپولیس اصلاً خوب نیست. مشکلات مالی این تیم از یک طرف و نتیجه نگرفتن در سه چهار بازی گذشته باعث شده هواداران پرسپولیس از وضعیت ناراضی باشند. اما در این بین صحبت‌های بعضی از پیشکسوتان و حمله به سرمربی قرمزها توجه‌ها را جلب کرده است! کار حتی به جایی رسید که سروش رفیعی هافبک پرسپولیس روز گذشته علیه این پیشکسوتان موضع گرفت و آنها را نسبت به جایگاه یحیی گل‌محمدی حسود خواند!

حسین کلانی درباره وضعیت پرسپولیس گفت: فقط می‌دانم ‌فشارهایی از این طرف و آن طرف به یحیی وارد می‌کنند و در فضای مجازی هم می‌خوانم که بعضی‌ها می‌گویند تیم مشکلات‌ مالی دارد اما من هیچ دخالتی در این مسائل نمی‌کنم چون نه می‌توانم کاری داشته باشم و نه نقشی دارم.  

ستاره سرشناس سال‌های دور پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس از دست ما قدیمی‌ها خارج شده است! من اصلاً نمی‌دانم اعضای هیات مدیره چه نفراتی هستند. اوایل به انتخاب درویش اعتراض داشتم‌ اما بعد فهمیدم زحمت می‌کشد منتها نمی‌گذارند کارش را انجام ‌دهد. آقای باقری را بدون اینکه با کسی مشورت کنند ‌کنار گذاشتند. ‌معلوم ‌هم نیست یکسری‌ها که ‌دخالت می‌کنند کی هستند و در فوتبال شناخته‌شده هم نیستند. اینها هر کاری دوست دارند انجام می‌دهند و اصلاً اهمیتی به مردم نمی‌دهند. نهایتاً آدم نمی‌خواهد ‌اصلاً دخالتی کند چراکه تاثیری ندارد! مردم تمام‌ دلخوشی‌شان به این دو باشگاه است اما همیشه دارند حرص می‌خورند و حرف‌های ما هم بی‌اهمیت است!

کلانی درباره غیبت کریم باقری که می‌توانست در این روزها به جمع شدن حواشی اطراف تیم کمک کند گفت: خب اعضای کادر فنی با هم ‌دوره‌ای را سپری کرده بودند و یک تیم خوب بودند و با هم کار می‌کردند اما مسائلی به وجود آوردند تا ایشان را وادار به استعفا کردند یا کنار گذاشته شدند. همان‌طور که الآن به گل‌محمدی و افشین پیروانی فشار می‌آورند. پرسپولیس بهترین تیم ایران و پرهوادار آسیاست. این نفراتی که اسم بردم همه دوست‌شان دارند اما چنان فشاری روی اینها وجود دارد که به بازیکنان هم فشار می‌آید و در نهایت روی عملکرد آنها تاثیر می‌گذارد و در نهایت روی مردم ‌اثر می‌گذارد.

کلانی با حمایت از یحیی ادامه داد: وقتی مسئولیتی روی دوش یک فرد می‌گذارید نباید روی او فشاری باشد تا بتواند کارش را به‌درستی انجام‌ دهد، وقتی فشار روی اینها باشد نهایتاً نمی‌توانند کاری کنند. وقتی هر روز روی فکر و روح و جسم شما کار می‌کنند و داغان‌تان می‌کنند شما چه‌کار می‌توانید ‌انجام ‌دهید؟ ‌ 

از اسطوره باشگاه پرسپولیس پرسیدم این فشارها از جانب مدیریت باشگاه روی یحیی است؟ که او پاسخ‌ داد: نه! ربطی به مدیر ندارد! مدیر هم تحت فشار است! مگر مدیر انتخابی است؟ وقتی صحبت می‌شود فشار می‌آید روی کادر مدیریت تا مربی و بازیکن اما مدیر استخدامی است و حقوق می‌گیرد. اینها که انتخاب نمی‌شوند.

ت ت
کدخبر: 187128 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها