انتقاد نرم معاون درویش از گل محمدی

سرپرست معاونت باشگاه پرسپولیس گفت: شاید بهتر بود در برخی نقاط جذب بازیکن بهتر و بیشتر انجام شود تا امروز با ظهور مصدومیت‌های سریالی و از دست دادن بازیکنان خوبی مثل پورعلی‌گنجی، امیری و سلمانی دست کادرفنی تا این حد خالی نباشد.

انتقاد نرم معاون درویش از گل محمدی
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، حسین بادامکی در خصوص نتایج اخیر تیم پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه در هفته‌های اخیر علیرغم زحمات زیاد بازیکنان و کادرفنی باشگاه پرسپولیس نتایج خوبی نگرفتیم، اما مطمئنم که با توجه به دانش یحیی گل‌محمدی و دستیارانش و همچنین بازیکنان توانمندی که داریم، به زودی همه چیز تغییر می‌کند و به روزهای خوب گذشته بازمی‌گردیم.

وی با اشاره به اینکه فراز و نشیب در هر باشگاهی طبیعی است، خاطرنشان کرد: در فصل‌های گذشته هم که تیم به انواع افتخارات دست یافت، در برهه‌ای با نتایج بد روبه رو شدیم و اتفاق عجیبی رخ نداده‌است. فصل قبل را هواداران به یاد دارند که مقابل تیم‌های هوادار و سپاهان باختیم، اما در نهایت به هر ۳ جام ممکن دست یافتیم و فصل بی‌نظیر به پایان رسید.

بادامکی که خود سابقه قهرمانی با پرسپولیس را در لیگ برتر دارد، گفت: پرسپولیس ثابت کرده شخصیت بزرگی دارد و این شخصیت تیمی بزرگ همیشه در سال‌های مختلف خود را ثابت کرده‌است. نباید فراموش کنیم که مصدومیت‌های زیادی که در این مدت داشتیم، باعث شده که دست کادرفنی هم بسته شود. البته یحیی با شجاعتی که دارد همین تهدیدها را هم تبدیل به فرصت کرده و شاهدیم که بازیکنان جوانی مثل سورگی با لباس پرسپولیس به فوتبال ایران معرفی شده‌اند. شاید بهتر بود در برخی نقاط جذب بازیکن بهتر و بیشتر انجام شود تا امروز با ظهور مصدومیت‌های سریالی و از دست دادن بازیکنان خوبی مثل پورعلی‌گنجی، امیری و سلمانی دست کادرفنی تا این حد خالی نباشد. متاسفانه در این میان قانون عجیب سقف قرارداد هم مزید بر علت شد تا تیم امروز به مشکل بخورد.

وی افزود: واقعا عجیب است که قانون فقط باید برای ما وضع شود، انگار بقیه تیم‌ها از مریخ آمده‌اند و قانون شامل حالشان نمی‌شود. من خودم ۲۰ سال در لیگ برتر بازی کردم و یک بار ندیدم که بازیکنی از رقم قراردادش بگذرد، حالا ناگهان همه خودجوش فردین شدند و قراردادشان را با تیم‌هایشان کاهش دادند؟ اگر قانونی وضع شده باید برای همه لازم الاجرا باشد، یک امتیاز از پرسپولیس بابت چیزی کم کردند که اصلا در قبال تخلف سایر تیم‌ها هیچ بود. همین هفته مقابل سپاهان دیدید حریف اندازه دو تیم بازیکن داشت، مگر می‌شود این همه ستاره را با رعایت سقف دور هم جمع کرد؟ استقلال هم وضعیتی مشابه دارد اما شاهدیم که هیچ اتفاقی برای این تیم نمی‌افتد. وقتی قانون برای همه اجرا نشود، مشخص است که حس بی‌اعتمادی پیش می‌آید و همه تصور می‌کنند که پشت پرده‌ای در کار است.

بادامکی در خصوص خبر مطرح شده مبنی بر در جریان قرار گرفتن وی برای کسر ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرسپولیس به واسطه نتایج ضعیف گفت: بعد از بازی با سپاهان، مدیران باشگاه تصمیم خود را گرفته‌بودند و پس از آن، از من هم نظر خواستند، ولی تصمیم نهایی را خودشان اتخاذ کردند، زیرا اصلا در حیطه وظایف من نیست که بخواهم بگویم تیم جریمه بشود یا نشود. این جریمه، به نظر من جریمه‌ای هم نیست که بخواهد اعمال شود، چون تیم در ادامه با نتایج خوبی که خواهد گرفت، قطعا مساله حل خواهد شد. تک‌تک اعضای باشگاه و هواداران به کادرفنی ثابت‌ شده خود ایمان دارند و کلکسیون افتخارات یحیی گویای این واقعیت است که پرسپولیس به روزهای اوج برمی‌گردد.

ت ت
کدخبر: 186986 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها