وضعیت نامشخص ستاره های تراکتور برای فصل آینده

دو مهاجم و گلزن برتر تراکتور در فصل بیست‌و‌دوم، قراردادشان با این باشگاه به پایان رسیده است و وضعیت نامشخصی برای فصل بعد دارند.

وضعیت نامشخص ستاره های تراکتور برای فصل آینده
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، فصل بیست‌و‌دوم برای تراکتوری‌ها با قرار گرفتن در جایگاه چهارم به پایان رسید تا پاکو خمز از حالا دنبال تقویت تیمش برای فصل آینده باشد.سرخپوشان تبریزی که فارغ از نتیجه هفته پایانی مقابل استقلال روزهای خوبی را با خمس پشت سر گذاشتند، احتمالاً برای فصل آینده با تغییرات زیادی همراه خواهند شد، جایی که سرمربی اسپانیایی تراکتور ظاهراً قید ادامه کار با چند بازیکن تیمش را زده است و آنها دیگر جایی در تراکتور نخواهند داشت.از جمله این بازیکنان مهدی کیانی هافبک کهنه‌کار تراکتوری‌هاست که به پایان کار خود در این تیم رسیده است. همچنین پوریا آریاکیا، سجاد دانایی، احسان مرادیان، رضا سیف احمدی، محمدرضا عباسی و خایمه رومرو هافبک اسپانیایی دیگر بازیکنانی هستند که احتمالاً فصل آینده شاهد حضور آنها در جمع سرخپوشان تبریزی نخواهیم بود.در این بین اما شاید مهمترین خبر برای هواداران تراکتور وضعیت نامشخص رضا اسدی و محمد عباس‌زاده دو گلزن برتر این تیم برای فصل آینده است. اسدی که قراردادش با تراکتوری‌ها به پایان رسیده، در مذاکره با مدیران این باشگاه تاکنون حاضر به تمدید قرارداد نشده است و گفته می‌شود احتمالاً یکی از ستار‌های جدا شده تبریزی‌ها خواهد بود.

محمد عباس زاده نیز که در مقاطعی از فصل با پاکو خمز به مشکل خورده بود، وضعیت بسیار نامشخصی در تبریز دارد و ماندن یا جدایی او بستگی به عملکرد تراکتور در نقل‌و‌انتقالات دارد. در صورتی که تبریزی‌ها بتوانند مهاجم جایگزین برای این بازیکن پیدا کنند و اسدی نیز حاضر به تمدید قرارداد شود، احتمالاً عباس زاده از جمع سرخپوشان تبریزی جدا می‌شود و در غیر اینصورت پروژه تمدید قرارداد با این بازیکن کلید خواهد خورد. قرارداد عباس‌زاده با تراکتور در پایان فصل بیست‌ودوم به پایان رسیده است.

ت ت
کدخبر: 155995 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  نظرسنجی

  کدام یک از گزینه های زیر را برای ریاست جمهوری گزینه بهتری می دانید؟

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها