هواداران پرسپولیس از خجالت شاگردان یحیی درآمدند!

بعد از شکست تیم پرسپولیس مقابل سپاهان آن هم در استادیوم آزادی، موجی از واکنش های ضد و نقیض بین طرفداران تیم قرمز تهران به راه افتاد.

هواداران پرسپولیس از خجالت شاگردان یحیی درآمدند!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دیدار هفته بیست و سوم تیم های پرسپولیس و سپاهان با پیروزی تیم مهمان در تهران مقابل هواداران پرسپولیس به پایان رسید. شکست شاگردان یحیی گل محمدی با ناراحتی و دلخوری شدید طرفداران این تیم به ویژه افراد حاضر در ورزشگاه همراه بود. برخی هواداران پرسپولیس روی سکوها رو به جایی که درویش (مدیرعامل باشگاه) نشسته بود او را خطاب قرار می دادند و از او درباره دلایل افت این تیم در نیم فصل دوم سوال می‌کردند. تعدادی دیگر با اشاره به صدرنشینی پرسپولیس در نیم فصل اول و عبور سپاهان از این تیم در هفته های گذشته و کسب نتایج ضعیف قرمزپوشان، به مسائلی از این دست پرداخته و معتقد بودند توقعشان از تیم یحیی گل محمدی بیشتر از این است.

اما با گذشت ۲۴ ساعت از این اتفاق و شکست تلخ پرسپولیسی‌ها مقابل سپاهان در تهران، پیروزی استقلال در خانه تیم فولاد خوزستان باعث شد موج تازه ای از انتقادات نسبت به نتایج اخیر تیم پرسپولیس به راه بیفتد. بردی که باعث شد استقلال به رده دوم صعود کرده و پرسپولیس را به رده سوم ببرد.از جمله اتفاقات جالب توجه در شبکه های اجتماعی زیر سوال رفتن سه تن از بازیکنان پرسپولیس بود که به زعم طرفداران این تیم در فصل جدید عملکردی دور از انتظار را ارائه کرده‌اند.هواداران پرسپولیس با اشاره به اینکه ستاره هایی مثل سعید صادقی، مهدی ترابی و سروش رفیعی چرا تا به امروز نتوانسته اند نسبت به توانایی‌هایشان عملکرد قابل توجهی برای پرسپولیس داشته باشند آنها را "کبریت بی خطر" لقب داده و معتقد بودند چون خط هافبک تیم پرسپولیس عملکرد ضعیفی در طول این فصل، به ویژه نیم فصل دوم داشته مهاجمان هم نتوانسته‌اند به اندازه کافی دروازه رقبا را تحت فشار قرار بدهند.

صفحات هواداری تیم پرسپولیس با اشاره به عملکرد سعید صادقی نوشتند این بازیکن فصل پیش در ۲۹ بازی ۷ گل زد و ۱۴ پاس گل داد و با میانگین پاس کلیدی ۲.۴ عملکرد قابل توجهی داشت.طرفداران پرسپولیس همچنین با اشاره به عملکرد مهدی ترابی یادآوری کردند در ۲۷ بازی فصل پیش ۳ گل زد و ۱۱ پاس‌گل داد و ۲.۶ پاس هایش کلیدی بوده است. همچنین سروش رفیعی فصل قبل در ۲۳ بازی، ۲ گل زد و ۵ پاس گل داد و میانگین ۲.۶ پاس کلیدی داشت اما هر سه این بازیکن ها در فصل جاری نتوانسته‌اند خواسته هواداران پرسپولیس را برآورده کنند. به همین خاطر به شدت از سوی طرفداران پرسپولیس زیر سوال رفته و متهم شدند. سوال جالب دیگر طرفداران پرسپولیس از مجموعه این تیم بود که بگویند "مشکل از کجاست؟" ...که چنین بازیکنانی که فصل قبل تا این اندازه در عملکرد کلی تیم‌هایشان تاثیرگذار بودند در فصل جدید کم اثر و دور از انتظار ظاهر شده‌اند.

ت ت
کدخبر: 144594 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها