نیما انتظاری:

با حضور فکری انرژی دوباره‌ ای به نفت مسجدسلیمان تزریق شده است

نیما انتظاری در خصوص بازی هفته بیستم نفت مسجدسلیمان مقابل سپاهان گفتگویی انجام داد.

با حضور فکری انرژی دوباره‌ ای به نفت مسجدسلیمان تزریق شده است
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، انتظاری در ابتدا اظهار داشت: طبیعتا بازی سختی است، سپاهان نشان داده که کیفیت خوبی دارد و یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی است ولی ما هم اصلا تیم دست و پابسته‌ای نیستیم. شاید در چند بازی اخیر به هر دلیلی نتوانستیم کیفیت خودمان را نشان بدهیم و نتیجه دلخواه‌مان را کسب کنیم اما به هرحال بازیکنان با کیفیتی داریم.

وی افزود: سپاهان تیم پرمهره‌ای است و در هر خط بازیکنان تأثیرگذار زیادی چه درون زمین و چه روی نیمکت دارد اما ما به این بازی امیدواریم و به جدول نگاه نمی‌کنیم. به اصفهان می‌رویم که کار خودمان را انجام بدهیم و تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم که از اصفهان با امتیاز برگردیم.

هافبک نفت مسجدسلیمان در مورد حضور فکری روی نیمکت این تیم عنوان کرد: او نیاز به تعریف ندارد و از افتخارات فوتبال ایران است. با آمدن فکری انرژی و هیجان دوباره‌ای به تیم تزریق شده است و امیدواریم این شوک جواب بدهد. تلاش می‌کنیم از این انرژی مثبت به نحو احسن استفاده کنیم تا مقابل سپاهان نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

انتظاری در مورد این که در بازی رفت 3 بر یک سپاهان را شکست داده بودند و آیا این نتیجه کمک می‌کند که با انگیزه بیشتری به میدان بروند، گفت: این نتیجه بی تأثیر نیست اما به هر حال شرایط سپاهان و همچنین تیم ما نسبت به اول فصل فرق کرده، از آن بازی زمان زیادی گذشته و حالا نگاه متفاوتی به بازی روز دوشنبه داریم. در زمین حریف بازی می‌کنیم و این مساله کارمان را سخت می کند اما با برنامه‌ای که داریم به دنبال امتیاز گرفتن هستیم.

ت ت
کدخبر: 13737 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها