درگیری ساپینتو و فتح الله زاده بر سر یک بازیکن!

چالش جدید ساپینتو و فتح‌الله‌زاده بر سر خاقانیدر شرایطی که ساپینتو به خاقانی اعلام کرده برای نیم فصل دوم به او نیاز دارد، اما مدیران استقلال به دنبال کاهش مبلغ قرارداد این بازیکن هستند.

درگیری ساپینتو و فتح الله زاده بر سر یک بازیکن!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، سبحان خاقانی بازیکنی است که در لیگ بیستم و با نظر محمود فکری به تمرینات استقلال اضافه شد. این بازیکن در بازی برابر پیکان برای دقایقی به میدان رفت و پس از نیمکت نشینی مقابل صنعت نفت، دو هفته بعد در دیدار با شهرخودرو از ابتدا برای آبی ها به میدان رفت و موفق به گلزنی نیز شد.وینگر جوان استقلالی ها با عملکرد خوبی که در این دیدار داشت، نامش را بر سر زبان ها انداخت و با وجود تغییرات روی نیمکت آبی ها، اما فرهاد مجیدی نیز از او در ترکیب تیمش بهره برد و این بازیکن حتی موفق شد دروازه نفت مسجدسلیمان و گل گهر را نیز باز کند.در ابتدای فصل جاری، مدیریت وقت استقلال تصمیم گرفت تا قرارداد سبحان خاقانی را به مدت چهار سال تمدید کند اما این بازیکن خیلی زود و در یکی از تمرینات پیش فصل، هنگام فرود روی پا، دچار پارگی رباط صلیبی شد و نیم فصل نخست را به طور کامل از دست داد.

خاقانی که پایش را به تیغ جراحان سپرد و دوران نقاهت خود را نیز سپری کرد، در هفته های گذشته تمرینات سبک خود را آغاز کرد و شروع به نرم دوی کرد. این بازیکن امیدوار بود که با پایان دوران آسیب دیدگی خود، به میادین بازگردد و یک بار دیگر پیراهن استقلال را بر تن کند ولی با مشکل عجیبی روبرو شده است.داستان از این قرار است که خاقانی ظهر دیروز با حضور در محل تمرین استقلال، در مورد قراردادش با ساپینتو به صحبت پرداخت که سرمربی پرتغالی صراحتا به این بازیکن جوان اعلام کرد برای نیم فصل دوم روی توانایی های او حساب باز کرده و خواستار ماندن خاقانی در تیم شد.اما مدیران باشگاه نظری متفاوت با ساپینتو دارند. آنها اعتقاد دارند که قرارداد 5 میلیاردی خاقانی که در زمان آجورلو منعقد شده، سنگین است و فتح‌الله‌زاده به این بازیکن اعلام کرده باید مبلغ قرارداد او به شکل بسیار قابل توجهی کاهش یابد.این مسئله با مخالفت خاقانی روبرو شده و مشخص نیست وضعیت او چه خواهد شد. این بازیکن با پیشنهاداتی روبرو شده و حقیقت این است که فتح‌الله‌زاده تمایل دارد تا بخشی از تعهدات باشگاه درخصوص پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان کاهش یابد اما در این میان، ساپینتو خواستار حفظ خاقانی است و این مسئله، چالش هایی را به وجود آورده است.

 

ت ت
کدخبر: 134985 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها