پشت پرده رفتار ارزشمند پورعلی گنجی!

مدافع ملی پوش پرسپولیس فقط و فقط به خاطر یحیی گل محمدی تصمیم گرفت پیشنهاد قطری‌ها را رد کرده و تا آخر فصل سرخپوش باقی بماند.

پشت پرده رفتار ارزشمند پورعلی گنجی!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مرتضی پورعلی گنجی در هر سه دیدار تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به میدان رفت و عملکرد نسبتا قابل قبولی از خود به جای گذاشت. بر همین اساس با پیشنهاد سنگین و یک سال و نیمه یک تیم قطری به میزان ۶۰ میلیارد تومان مواجه شد! خود پورعلی گنجی نیز ضمن تأیید این پیشنهاد در مصاحبه ای عنوان کرده بود با توجه به عدم حضور هواداران در ورزشگاه انگیزه‌ای برای ادامه فوتبال در داخل کشور ندارد و شاید در نیم‌فصل جدا شود اما رودربایستی با یحیی گل محمدی مانع از این نقل و انتقال شد.

همان طور که اشاره شد مشتری قطری پورعلی‌گنجی حاضر بوده برای جذب این بازیکن (که سابقه بازی در لیگ ستارگان را دارد) ۱.۵ میلیون دلار پرداخت کند منتهی یحیی گل محمدی به مدافع مورد علاقه‌اش اجازه جدایی نمی‌دهد و به همین دلیل بود که رضا درویش در برنامه فوتبال برتر، با تایید پیشنهاد پورعلی‌گنجی اعلام کرد که این مدافع تا پایان فصل در پرسپولیس ماندگار خواهد بود و جایی نخواهد رفت. قرارداد مرتضی پورعلی گنجی با پرسپولیس به شکلی است که او در سال اول در صورت تصمیم به جدایی باید رضایت باشگاه پرسپولیس را جلب کند و تنها در سال دوم قراردادش، با فعال‌سازی بند فسخ قرارداد و پرداخت مبلغی که در آن مشخص شده،می‌تواند از جمع قرمزها جدا شود. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که این فصل برای قهرمانی در دو جام حذفی و لیگ برتر دورخیز کرده است شخصا دست به کار شده و با مدافع مورد علاقه‌اش به صورت خصوصی صحبت کرد. او توانست مرتضی پورعلی گنجی را متقاعد کند این پیشنهاد را حداقل تا پایان فصل جاری نادیده گرفته و پس از پایان لیگ بیست و دوم به لیگ ستارگان قطر کوچ کند.مدافع ملی پوش پرسپولیس نیز به سرمربی خودش قول داد تا پایان فصل به قراردادش با سرخپوشان تهرانی پایبند باشد و اتفاقا در دیدار حذفی مقابل ون پارس نیز نمایش مطلوبی ارائه داد. او یک گل در حین بازی زد و ضربه پنالتی‌اش را در ضیافت پنالتی‌ها به زیبایی وارد دروازه ون پارس اصفهان کرد تا پرسپولیس به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور صعود کند.

ت ت
کدخبر: 133290 تاریخ انتشار
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها