مبارزه ستاره استقلال علیه فراموشی!/ واکنش به شایعات خبرساز

علیرضا رضایی بازیکن نیمکت‌نشین که بعد از گذشت نیم‌فصل اول لیگ برتر هنوز در بازی رسمی برای آبی‌ها به میدان نرفته است در تمرین دیروز استقلال روحیه بالای خود را به نمایش گذاشت.

مبارزه ستاره استقلال علیه فراموشی!/ واکنش به شایعات خبرساز
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ​دروازه‌بان جوان استقلالی‌ها امیدوار بود که در جام حذفی فرصت حضور درون چارچوب تیمش را به دست آورد؛ اما این شانس از سوی ریکاردو ساپینتو به او داده نشد.

رضایی ۲۲ ساله که پارسال در زمان سرمربیگری فرهاد مجیدی در ۵ بازی لیگ برتر و ۴ بازی جام حذفی فرصت حضور در ترکیب را به دست آورد، امسال با نظر ساپینتو حتی یک دقیقه هم در ترکیب استقلال بازی نکرده است.همین موضوع شایعاتی را درباره جدایی این دروازه‌بان به وجود آورده است. البته رضایی بعد از بازی با تراکتور در مصاحبه خود تاکید کرد که چه روی نیمکت و چه داخل زمین سعی می‌کند بهترین خودش باشد. علیرضا رضایی در تمرین امروز استقلال نیز با روحیه بالایی حضور یافت و نشان داد که گفته‌اش درباره خوب تمرین‌کردن درست بوده است. اگرچه او شایعات درباره جدایی‌اش را خنده‌دار توصیف کرده اما مشخص است که او پیشنهادهایی از برخی تیم‌ها دریافت کرده و باید دید نظر مسئولان باشگاه استقلال در این خصوص چیست.

ت ت
کدخبر: 133119 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها