جانشین خارجی لوکادیا مشخص شد/ مهاجم برزیلی کیست؟

پرسپولیس برای جانشین لوکادیا در خط حمله به سراغ یک مهاجم برزیلی رفت.

جانشین خارجی لوکادیا مشخص شد/ مهاجم برزیلی کیست؟
بیشتر بخوانید:

پرسپولیس برای جانشین لوکادیا در خط حمله به سراغ یک مهاجم برزیلی رفت.

پس از جدایی یورگن لوکادیا از جمع قرمزها یحیی گل‌محمدی به همکارانش  ماموریت داده بود تا عملکرد چند مهاجم خارجی را زیر نظر گرفته و بهترین گزینه‌ها را از بین آنها به او معرفی کنند تا در صورت اینکه یحیی هم آنها را تایید کرد، مذاکره مدیران پرسپولیس با این نفرات شروع شود.

طبق شنیده‌ها در بین گزینه‌هایی که از نظر فنی مورد تایید قرار گرفته بودند یک مهاجم برزیلی که به نظر رزومه خوبی هم داشته به مدیران پرسپولیس جهت مذاکره و عقد قرارداد معرفی شده بود.

در حالی که باشگاه پرسپولیس مقدمات اولیه را برای مذاکره با مهاجم برزیلی مدنظر یحیی گل‌محمدی فراهم کرده بود اما گفته می‌شود این مهاجم در همان ابتدای کار به قرمزها پاسخ منفی داده و گویا شرایطی که برای لوکادیا به وجود آمده بود باعث شده تا این مهاجم برزیلی از مذاکره با پرسپولیسی‌ها منصرف شود.

یورگن لوکادیا که در حضور کوتاه مدت خود در پرسپولیس توانسته بود با شش گل زده نقش پررنگی در حضور این تیم در جمع بالانشینان جدول ایفا کند در فاصله دو روز مانده به دربی اردوی تیم را ترک و در ادامه نیز قراردادش را فسخ کرد و امروز مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که بحث لوکادیا، نه ورزشی بود و نه مالی.

 

ت ت
کدخبر: 132854 تاریخ انتشار
منبع خبر ورزشی
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها