ورود شوالیه آبی به دنیای تکنولوژی/ برنامه‌های فضایی فتح‌الله‌زاده برای استقلال

علی فتح‌الله‌زاده با حضور در برنامه فوتبال برتر از پروژه‌های بزرگش در استقلال گفت.

ورود شوالیه آبی به دنیای تکنولوژی/ برنامه‌های فضایی فتح‌الله‌زاده برای استقلال
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مدیرعامل استقلال شب ضمن حمله به مدیران قبلی باشگاه، از طرح و برنامه‌های عجیبی برای آینده باشگاه استقلال خبر داد . علی فتح الله زاده در صحبتهایی که توسط هواداران وایرال شده  از راه اندازی بانک، توکن هواداری و متاورس سخن گفت. مواردی که او دانش خاصی در آن ندارد و قاعدتا بر مبنای صحبتهای مشاورینش از آن سخن گفته و به همین دلیل در ادای کلمات مربوطه هم اشتباه می‌کند!او در بخشی از مصاحبه جنجالی خود با محمدحسین میثاقی گفت: من به عنوان یک مدیر، موظفم در کارهای جدید و پیشرو، قدم بردارم. شما دیدید که من ۱۵ سال پیش تلفن مجازی بلوسل را آوردم که با رفتن من، از بین رفت. امروز می‌خواهم بگویم که استقلال به عنوان اولین باشگاه ایرانی صاحب بانک خواهد شد و نو بانک استقلال به زودی راه اندازی خواهد شد و هواداران می‌توانند از کارت بانک استقلال استفاده کنند.بانک و کارت بانکی تنها وعده‌های دهان پر کن فتح‌الله‌زاده نبودند. مدیرعامل استقلال از راه اندازی توکن هواداری که به عنوان رمز ارز دیجیتال استفاده می‌شود خبر داد. مسئله‌ای که مشخص نیست چگونه قرار است مراحل قانونی خود را در کشور سپری کند.

او اظهار داشت: علاوه بر این، ما قصد داریم که توکن هواداری راه اندازی کنیم. این یک چیز جدیدی است که هنوز در دنیا خیلی باب نشده ولی ما ان‌شاءالله در ایران، آن را برای استقلال راه اندازی خواهیم کرد.

فتح‌الله‌زاده در بخش بعدی این وعده‌های جدید از پروژه متاورس گفت که البته ۲ بار نام آن را اشتباه تلفظ کرد!

فتح‌الله‌زاده در میان صحبت‌هایش گفت: پروژه بعدی، متاورس است، سیستمی که می‌توانید از طریق آن، استادیوم مجازی داشته باشید. یعنی با یک عینک، شما صندلی خودتان را انتخاب می‌کنید.

او ادامه داد: مثلا می‌گوییم صندلی شماره ۱۶ برای من، آقای میثاقی شماره ۱۷ و فرهاد مجیدی صندلی شماره ۱۸ باشد. از طریق این عینک‌ها، می‌توانید با هم در ارتباط باشید. این یک چیز بسیار پیشرفته است و من در این خصوص، با شرکتی در امارات صحبت کرده‌ام.

فتح‌الله‌زاده در ادامه با سوالی از سوی محمدحسین میثاقی مواجه شد. اینکه آیا پروژه‌های ذکر شده مانند احداث بانک خیالی نیستند؟ چرا که پروسه دریافت مجوز تاسیس بسیار پیچیده است که مدیرعامل استقلال پاسخ داد: نوع بانک فرق می‌کند و ما از زیر ساخت‌هایی استفاده می‌کنیم که نیازی به مجوز ندارد. من با ۴ بانک صحبت می‌کنم و ۲ نفر از مدیرعاملان بانک‌های بزرگ کشور دیدار داشته‌ام. با مدیرعامل ۲ بانک دیگر که دیدار داشته باشم، با یکی از آنها قرارداد می‌بندیم.

او ادامه داد: ما یک سیستم دیگر آورده‌ایم که نامش NTF (ان اف تی؟) است که صحنه‌های هیجان انگیز بازی را انتخاب می‌کند و می‌تواند به همراه بازیکنان و مربیان در آن فضا شرکت کند و صحنه سازی کند. می‌تواند برای خودش رویایی از صحنه‌های بازی به یادگار داشته باشد.

ت ت
کدخبر: 132542 تاریخ انتشار
اخبار ورزشی سایر رسانه ها
  در رسانه های دیگر بخوانید
  ارسال نظر

  پربیننده‌ترین
  اخبار روز سایر رسانه ها
   دیگر رسانه ها